Voopoo Drag X, Akkumulátor probléma

Sziasztok!

Nos a probléma a következő. Pár napja érkezett meg a Drag X-em. Rendeltem hozzá egy HG2 18650 3000mAh 30A, 3.7V-os és egy Sony US18650 VTC5A 2600mAh 25A-os Aksit. Körülbelül 40 és 55 Watt között használom pnp vm6-os porlasztóval (0.15ohm). Néha változik egyik pillanatról a másikra az akksi szintje a kijelző alapján, aztán 50 százalék környékén kiírja hogy low battery vagy éppen low power tűzgomb után. 50 wattos teljesítményen kB 1.5sec alatt ledob, 40 watton pedig ugrál az akksi szintje pirosra aztán vissza normális értékre. Mi lehet a baj szerintetek?:sleepy::thinking: Válaszokat előre is köszönöm.

5 kedvelés

@anon40018559 korábban azt mondta, ha jól emlékszem, hogy nála is így viselkedik a Drag X magas watton. Remélem jól emlékszem. :thinking: Ha igen, akkor ez sajna szériahiba. :confused:

3 kedvelés

Itt még nem áll meg a dolog, mivel ahogy utána olvastam ez szériából adódó hiba. Volt is egy megoldás, csak én közben elcsesztem nagyon valamit. Van az akksi ajtó, belsejében a réz lap ami a negatív oldal ez esetben, lecsavaroztam és tádám hirtelen lecsapódott az ajtó és képtelen vagyok kinyitni. Úgyhogy gratula magamnak. Plusz egy probléma…

3 kedvelés

@anon40018559 Valahogy sejthető volt hogy ilyen probléma áll előttem. Nos az első eszközöm és így egyelőre eléggé idegesítő hogy elsőre ilyen problémás a dolog. Valahogy majd meg próbálom megoldani. Köszönöm a választ és a segítséget. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.