Vége meg érkezett 🥰

Már nem igazán követem a piacot, ezért nem mindig ugrik be, vagy ismerem fel. :sweat_smile: De a szabályok érvényesek ezekre is. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Akkor próbáljam meg én is a siegfried rta-ba a 3,5-ös tekerést? Mindig tanul az ember… Köszönöm az infót kedves Kinga…

Ugy latom h vettél 2 kemény dl kazánt… Jó zsíros gőzöket hozzal ki belőlük… Sztem felveszem őket én is a vásárlási listára…

2 kedvelés

A másikat is dualban tekerted? Annak mennyi az ellenállása? Hány ohm-ot mutat a kijelző? Mert ha ezt a 0.9-est tetted bele akkor dualban 0.45. ami nem kér el több mint 35-40 wattot.


Nekem 0.37 ohm van és ezt 33 watton pirítom. Így jó nekem… Ebben single tekerés van…

6 kedvelés

Akkor ezt a tekerést és setup-ot tedd a másikba is…persze, csak ha akarod… Csak egy ötlet volt… :blush:

Meg csináltam próbálgatom :slight_smile:

2 kedvelés

Úgy néz ki sikerült :slight_smile: ki cseréltem a tekerést :slight_smile: nekem így jó bár holnap ha haza jön a gazdája és ki próbálja,hogy neki így megfelelő e. De már nem köpi a liqvidet és az íze is alakul köszönöm szépen mindenkinek a sok segítséget :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Még annyi ,hogy az 55watt sok ennek a tekerésnek?

1 kedvelés

Kevés watton is lehet jó nagy felhőket eregetni…

1 kedvelés

Nem a felhők a lényeg ,de magasabb watton jobban adja az ízt azért kérdeztem :slight_smile:

1 kedvelés

Ahol neked ízlik :stuck_out_tongue_winking_eye:a gazdájának meg lehet sok lesz ,vagy kevés :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Lehet nem kizárt :slight_smile: eddig 02-es porlasztót használtunk mindketten általában 70watton .

2 kedvelés

Meglátjátok, hogy idővel annyira jó lesz az rta vonal h nem fogjátok le cserélni a porlasztósra…csak ki kell próbálni több féle huzalt és setup-ot előbb… És amelyik be válik, azzal maradtok…

2 kedvelés

Remélem mert anyagilag eléggé nem éri meg mikor meg veszek 6db porlasztót és abból jobb esetben kettő működik ami nem gyári hibás,már persze ha lehet kapni :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Még annyira nem vagyok jártas melyik huzal milyen vagy éppen melyik jó ezt a huzalt meg a vattát amit most vettem ajánlották igazából eléggé kínai még az egész azt sem értem,hogy tudtam meg építeni őket :joy::joy::joy::joy::joy:

Ez igy tiszta sor… A gyári porlasztóst könnyebb kezelni, be áztat, be tesz, és gól. Én kamionozom. Múltkor megyek ki dolgozni nemetbe 3 hétre. Vittem magammal kb 1 liter levest, és közel 20 méter huzalt. Biztos ami biztos, legyen elég. Abból elment a 3 hét alatt, kb 100 ml leves, és 30 cm huzal… :joy::grin:

2 kedvelés

Az nem rossz arány :slight_smile: én is inkább többet tartok magamnak mert ha nincs mindig akkor kevés :rofl::rofl::rofl:

Lesz itt segítség bőven másoktól is… Emiatt ne aggódj… A fő, h úgy igazisd az egészet h neked legyen jó. Vagyis nektek… :grin:

3 kedvelés

Én is azt remélem, hogy nem kell annyit porlasztót vadászni majd… De ami ennél is fontosabb lenne, hogy jobb gőzök legyenek. :slight_smile:

2 kedvelés