Vatta ajánló

Először én is BP vattát próbáltam, de a 3 mm-es vatta a 3 mm-es tekerésbe lógott. (2,5-esbe tökéletesen passzol) Utána próbáltam ki a cotton clouds vattát és azóta is csak azt használom. DL-re is tökéletes, 3 mm-es tekerésbe pont megfelelő.
Párszor gondoltam már rá, hogy ki kellene próbálni valami mást, de igazából ami bevált, azt minek változtatni.
Egyetlen hátránya, hogy ha van is valamelyik webshopban, azt pikpakk elkapkodják, így én minden rendelés mellé, ha van raktáron, dobok 1-2 dobozt.

Én a 2,5-ös BpMods vattát a 2,5-ös tekerésbe vékonynak tartottam , már rendeltem 3-ast kíváncsiságból.De mondom nem jelzem, mert mindenki szerint jó. :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Én úgy tapasztaltam, hogy a 2,5-es tekerésbe kell a 3as BP úgy, hogy lehetőleg semmit ne húzz le róla :smiley: 3-as tekerésbe meg igazából alkalmatlan szerintem

1 kedvelés

2.5ös tekerésbe pedig a cotton cloud’s-nak pont a fele elég…mtl-hez

2 kedvelés

BP Mods vattánál én azt csinálom, hogy széhúzom a szálakat széltébe majd után bepöndörítem és így tökéletesen passzol a 3 mm vagy 2,5 mm coilokba. Ezután “pufibb” lesz a vatta és könnyebben is szívja a nektárt :slight_smile:

2 kedvelés

Nekem a 2.5mm BP mods passzosan kitölti a tekeréseket :thinking: Már ez is a költséghatékonyság áldozata lett???(nem mostanában vettem és van még 2 doboz bontatlan)
Olyan lesz ez is, mint gyermekkorunk 2 decis poharas tejfölje. Jelenleg ~140-150g környékén tart, és a zsugorodás csak nem akar megállni :sob:
( Vagy én vagyok folyamatos növésben​:rofl:)

3 kedvelés

Claptont nem lehet ugyanolyan szorosra tekerni tekerősegéden, mint szálhuzalt. Mindig “szétugrik” egy kicsit. (Mint egy “enyhe” rugó). Míg egy SS316 Kanthal meg pl. nem…Emiatt is lehetnek vegyes tapasztalatok.

2 kedvelés

Csak szálhuzalt használok. Azt még látom nagyjából. :joy::joy::joy:

Tökre igazad van, a 2.5-est 2.5-es magon csak bizonyos tankok esetén használom. És éppen ezért rendeltem legutóbb 3-ast, hogy a többibe is tudjam használni, mert tök jó :grinning:

Valahol èn is ezt èrzem ennèl a vattánál,hogy sosem akar elfogyni. :slightly_smiling_face:
Lehet,kicsit túlzásba is estem a vásárláskor. :thinking:

4 kedvelés

A sima clapton még egész jól formázható, még jobban is szeretem mint a szálhuzalt, de fused clapton az tényleg visszaugrik a rohadék :rofl:

Nyugodj meg, nem estél túlzásba. Bölcs és előrelátó voltál :grinning:

4 kedvelés

Ugyanennyi van nálam is készleten :+1:

3 kedvelés

Talán egy picit :joy:

1 kedvelés

Ni80 3x26ga-t használok. Segéden minimálisan szétugrik de izzitás után, mikor még izzik össze kell nyomni és úgy marad :smiley:

nekem pont jó a 2,5 magra a 2,5 bp vatta nekem jó ízeket ad és nem is ritkítom meg.:blush::grin:

2 kedvelés

Hát ha már megtekertem akkor jó vagyok, csak maga a tekerés…
De a Quad claptonnál minden tekerhetőbb :sweat_smile: Nem is használom sokat.


N.E.M. L.E.H.E.T. túlzásba esni!

3 kedvelés

Talán egy picit :thinking:
:sweat_smile:

2 kedvelés

Szerintem ennél jobb vape eszköz tárolót még nem is láttam :smile: :call_me_hand:

2 kedvelés