Vásárlásfüggők topikja

Egy kemény hatodik hétfői szombati túlórás szopódás.után is itt rohadok a lecsendesedett fórumon. Nem vagyok függő, szerintem :grin:

3 kedvelés

Az attól függ, hogy mitől lóg. :thinking:

Huléka. Meg van a kötél min füghetek.

2 kedvelés

Itt is van ez német.

2 kedvelés

Inkább a kanthal D jön tőlük :blush:

2 kedvelés

Tőlük még nem vettem még van vagy100+méter… :joy:

2 kedvelés

A tűzgomb elhelyezkedése miatt az összes nem felső levegőzésű tankot megfojtottam rajta…
Meg műanyag az egész, de nem a jobbik fajtából. Csak ránézel és meglátszik rajta az ujjlenyomatod.
Nem volt nálam egy hetet sem. Felejthető darab. (Szerintem!)

2 kedvelés

Lehet rossz irányba indultam a felvetésemmel…talán ha mindenkinek a legrosszabb tankjára kellene szavazni az könnyebb lett volna (mint a legjobbra) :grin:…és az is támpont volna a kezdőknek.
De már elindult pár téma ajánlott eszközök céllal…ami azért is kiváló mert rákeresénél konkrét véleményeket dob majd ki a vaperina keresőmotor.

1 kedvelés

Sajnálom, de szerintem ebben a témában egy dolog van, ami biztos: csak az van amit kipróbáltál. Minden más kb semmit nem ér…rengeteg helyen tudnám ezt alátámasztani a saját tapasztalatom alapján: nekem mit tetszett benne, mi nem, míg másoknak pont az tetszett és más nem, vagy nekem negatív volt a tapasztalatom másnak meg pozitív és ez kb minden tulajdonágra ráhúzható.

Annak látnám én egyedül értelmét, hogy egy statikus lista készül az eszközökről, pro, kontra, ár, minőségi besorolás, kezelhetőség, mire kell figyelni, trükkök, tippek ilyesmi. Ez segítség ez kezdőnek vagy bárkinek, az, hogy szerintem a dvarw most jó vagy sem? Még én se tudnám megmondani magamnak. :rofl:

6 kedvelés

Marektól jött egy üres email. Megbeszéltük, hogy csak véletlen volt.
De ez tuti befolyásolás :joy:

1 kedvelés

Legalább egy 20%-os kupont küldött volna, akkor már. :grin:

Ja, de az nem volt :slightly_smiling_face:
Boldog születésnapot :clinking_glasses::birthday::hugs:

1 kedvelés

Az szokott nekem is :grin:
Elméletileg valami kép lenne benne, de nem jelenik meg.

Ennél jobban nem nagyon tud most befolyásolni :blush:

1 kedvelés

Nesze, vegyél magadnak valami szépet :euro: :smile:
Legyen jó szülinapod :birthday:

1 kedvelés

Várjá, hozok nagyítót, nem látom mi az. :rofl: Csak nem a forint? :thinking:

Egyébként meg köszi!

Boldog születésnapot te vásárlásfüggő :grin::fist_right::fist_left::cake:

Én? Biztosan nem vagyok függő, tudnék róla! :sweat_smile:

1 kedvelés

Arra ébredtem, hogy a bal vagy a jobb vesémet adjam-e el egy bájka se-ért cserébe. :thinking: Nehéz döntés. :joy:

Apa kezdődik :rofl::rofl::rofl:neeeee !
Emlékeztetlek​:wink:balmenetessssss​:grin:

Igen tudom, de mint kiderült az ataman is, bssza meg, megadom magam! :rofl: