Vásárlásfüggők topikja

a cseheknél van amúgy​:sweat_smile::wink:még,én szerintem ott veszem meg de előbb a kocsi a fontos most aztám meglátjuk jut e rá meg modra​:wink::grin:

5 kedvelés

Mit gondoltok? 7.5k az ára.

2 kedvelés

Cseheknél nézz körül 10 az új pico és az asmodus is annyi…

5 kedvelés

Ez a penon…miért kellett oldalra rakni a tűzgombot? Egyébként nagyon király lenne, de így. Még agyalok.

1 kedvelés

Ja az nekem is fura de rá áll az ember keze…

5 kedvelés

az arti nekem pl jobban tetszik​:blush::wink:

2 kedvelés

Sziasztok! Bevallom aromafüggő vagyok :smiley: Én akkor is azt gondolom mindjárt elfogy, ha legalább 10-12féle vár bekeverésre…és általában 5-6 féle lötyi van készen…egyik függőséget elhagytam és lett helyette másik :smiley: Szuper! :smiley:

7 kedvelés

Khm …:smiling_face:itt vagyok,tudom mit érzel​:grin:akarsz róla beszélni ? :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

A Vape függők csoportján belül lehetne egy ilyen szekciót alapítani: AA csoport…csak itt az "A " nem alkoholistát jelent, hanem aromafüggőt :smiley: Anonim Aromafüggők :smiley: Mertem remélni,hogy ezzel nem vagyok egyedül :smiley:

9 kedvelés

Nem, szerintem mi mind veled vagyunk :slight_smile:
A legrosszabb, hogy régen úgy éreztem, akkor is el kell szívnom ha nem annyira ízlik. Ma már nem. Állandóan annyi aromám van, hogy simán lemondok a rosszabbakról. Nem költséghatékony, de fel kellett tennem magamban a kérdést, miért csinálom: azért mert kell, vagy azért hogy élvezzem? Az élvezet döntött :laughing:

10 kedvelés

ez most jött meg talán egy mod meg egy tank és coil:sweat_smile:most fogom bontani​:grin:

8 kedvelés

Először én is így gondoltam, aztán kiszámoltam, hogy kb. 35k-t kéne kiöntenem, amiből már egy komlett szett kijön, szóval inkább szívom. :rofl:

Na, azért ezek nem ilyen ocsmány szarok, inkább csak ilyen jajeznemfincsiannyira picsogás, ami tényleg szar, az lefolyó.

5 kedvelés

Rosszat szívni szívás :sweat_smile:
Csak úgy én sem öntöm ki. Megvárom amíg rámrohad, mert hátha egyszer mégis lesz rá gusztusom :laughing:
Jobb esetben valakinek odaadom, mert alapvetően kiönteni én sem szeretem.

4 kedvelés

Én most érleltem őket, 1 évig, hátha jobb lesz. Nem lett. De most már elszívom, akkor is. A koronavírusnak 1 előnye lett volna, ha elmegy a szaglás/ízlelés, akkor elő lehetett volna kapni a legszarabb leveseket is. Mondjuk azért nem bánom, hogy kimaradt az életemből.

6 kedvelés

egy baj van nekem ss tankot rendeltem és feketét küldtek na ilyenkor jön a reklamáció meg is írom nekik ezt tele van a t……ök a sok fekete tankokkal már​:sweat_smile::joy:valamit elnéztek ezek biztosan.

7 kedvelés

Na ez nem kis csomag…először meglepődtem,minek küldtek nekem ekkorát​:joy::joy::joy::joy:

7 kedvelés

13 kedvelés

Máris imádom ezt a kis cukkerbogyót​:heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::heart::heart_eyes:

13 kedvelés

de legalább neked ss küldtek ki​:sweat_smile::blush::wink:szépek is grat hozzá

5 kedvelés

majd várjuk a beszámolót a tisztítórol​:wink::blush:ne hogy még én is vegyek egyet​:sweat_smile:

3 kedvelés