Vásárlásfüggők topikja

Igazad van,de a Zippom,és a modom megmarad :smiling_face:

1 kedvelés

Értem én. De pl nem mindegy, hogy én a hérát 11e-Ft-rt vettem, nem 60euróért. A multor meg az angoloktól az innokint 10e-ért, csak érjen már ide. :slight_smile:

A zippo-im még mindig megvannak :joy:

1 kedvelés

Én is találtam egyet még a múltkor valahol…na, látod milyen jó befektetés volt az is. :rofl:

Na majd eljön a brünci ideje is, ha szembe jön velem jóárasítva :joy:

Nekem menő limitált női harly-s zippo-m van. Lehet azon még jó haszon is lenne :joy: :joy: :joy:

Tudod, most így gondolod, de amikor ott vagy, hogy már csak a világ másik végéről lehetne megvenni, de nem tudod, mert…akármiért, na akkor majd megtudod milyen a lemaradtam érzés.

Ui: szar.

Ezért vadászom én is ezt a nyamvadt palástot, de lehet beszívtam, mert a fehéroroszok háborúsdit játszanak…

Fú ebben én nem vagyok ilyen, gond nélkül el tudom engedni a tárgyakat.

1 kedvelés

Egyik oszlopos tag se érte el ezt a fázist :joy:

Akkor viszont hivatalosan ki kell hogy rúgjalak az anonim vásárlásfüggők csoportjából, te imposztor. :joy:

Én meg megyek levelezni Yuliával, hátha van még egy postagalamb valahol náluk.

Nem szállitanak vegyél Olaszba…

Nincs.

Melyik kell?

Vagy a standard vagy a nano, de akkor kell nano kályha is.

2 kedvelés

Ez viszont nincs…

Nekem meg csak standard van.

De vapesystemnél van minden, csakhát…na ezt az érzést nem érti @Fgytreka Réka, aki nem beteg. :rofl:

Nem vészes és nem mindig van vám…ha egy jött volt vám ha 2db rta nem volt vám…nem is értem :joy:
De gondolom most nincs posta…

1 kedvelés

Mindegy holnap írok Julcsinak mi a helyzet, hátha Kínán keresztül átjön, vagy mindegy nekem. :sweat_smile:

Igy kell ezt csak keményen ha kell akkor kell.

Ennyi, oldják meg és kész!