Vaporesso xr max vs oxva xslim pro

Sziasztok!

Pod-al kapcsolatba lennék kíváncsi a véleményekre.Én MTL vonalon vagyok.Nekem jelenleg egy vaporesso luxe xr max van és 0,8-as mesh-el valamint MTL fejjel használom.Ami bajom van vele,hogy sajnos 1.2 ohm-os porlasztót szerezni bele igazi kihívás,a liquid-et mintha zabálná,liquid töltéshez ki kell venni a pod fejet.
Nem tudom eldönteni most láttam tesztekben az oxva xslim pro-t.Vajon érdemes lenne a vaporesso helyett?Az oxva xslim pro-nál nem kell kiszedni a pod fejet töltéshez,van mindenhol 1.2ohm-os porlasztó hozzá valamint állítólag jó az ízvisszaadása is.

A lux xr max inkább dl cucc, az oxva mtl felhasználásban jó. Kisebb, vékonyabb, viszont az aksija is kevesebb.

2 kedvelés

Szia!
Igen,az aksit kihagytam,hogy amiatt aggódok,hogy az oxva egy napot kíbír-e.

2 kedvelés

Felhasználó függvénye. Nálam nem bír ki egy napot, az asszonynál viszont igen :grinning:

2 kedvelés

Akkor ezek szerint te oxva xslim pro-t használsz.Amúgy megérte valóban jó az ízvisszaadása és mtl-re 1.2-es porlasztóval tökéletes?Elég sokat szívom és ettől félek nálam se bírna ki egy napot :slight_smile:

2 kedvelés

én 0,6-os fejjel használom, anya meg 0,8-al. Ide -oda szaladgálósnak tökéletes, íze ís kiválló

2 kedvelés

értem,akkor te nem mtl-re használod.Gondolkodok rajta a tank ugyanúgy 2ml egyedül az aksi ami visszatart,de lehet hogy mtl-re mégis jobb az oxva.

MTL-ben nyomom pedig :smile: olyan kicsi a fej hogy nem is tudnám egyből tüdöre kapni

2 kedvelés

Szia!
Van-volt mindkettő. MTL-re talán jobb az Oxva, 0,6-0,8 fej ajánlottabb freebase nikotinnal, 1,2-es fej viszont inkább niksóhoz. Feltöltéshez én inkább keveszem a fejet, hiába oldalról tölthető, így biztonságosabb. Az XR elég levegős mtl-re, de ha leragasztod a fix levegőzést + plusz elzárod az állíthatót akkor egész szűk. Nálam most leváltotta a Luxe X Pro az XR Maxot, szerintem ez mtl-re sokkal jobb lehet, mostanában tervezem letesztelni. Egyelőre 0,6 RDL-re használom.
Ízre szerintem mindkettő szuper, nem is szívok csak dohányost építősből, mert azok meg túl édesek podból.

Van 2 doboz 1,2-es GTX porim ha esetleg érdekes lehet… :slight_smile:

2 kedvelés