Vaporesso Switcher életmentés

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni a Switcher-emnek véres a nyaka.Régóta megvolt az a tipusbetegsége hogy kotyogott az 510 foglalat.A csavarok utánhúzásával lehetett orvsolni eddig.Most azomban mind a 3 csavar kiszakadt a helyéről.Szeretnék tippeket kérni hogy lehetne rögzíteni,vgy pedig egy megbízható szerelő elérhetőségét.majd 2 éves mod,stabil készülék szeretem,bucira használtam,nem szeretném még elengedi a kezét :slight_smile: Előre is köszi mindenkinek.

3 kedvelés

Ha a ház, amibe bele van forgatva az 510, fémből van, akkor van remény, egyel nagyobb menetre fel lehet fúrni, és egy ideig valószínűleg bírni fogja szerintem. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Vagy még esztétikusabb,ha csak 45 fokkal elforgatva három új furat és menet bele.Akkor nem változik a csavar méret.Ha műanyag,akkor is megér egy próbát csak végleges lehúzást előtt valami brutál ragasztó a menetre?

3 kedvelés

Vagyis ez 3 furat,nem 45 fok,de a régi furatok közé,na​:rofl::rofl:remelem érthető :rofl:

2 kedvelés

Szervusztok !

A ragasztás jó ötlet lehet , de sajnos arra oda kell figyelni, hogy mivel ! A ragasztók többsége hőre elenged !
A diamand ragasztók közt van ami 380 fokig bírja, az megoldás lehet ! Ez kétkomponensű ragasztó, és nem olcsó 10 + ezer !

3 kedvelés

Pillanatragasztóval fixált kötést horgász biszbaszon én is hővel bontottam,de nem volt ez olyan kis hő.Szerintem nem igazán jelentkezhet a ház tetején 40-50 foknál magasabb hőmérséklet állandóra .

4 kedvelés

Viszont az állandó hőmérséklet ingadozás az probléma ragasztásnál ! Ezt tapasztalatból írom ! Az 510 csatlakozó az melegszik , nem kicsit (csatlakozási pont).
A képen nem látszik , de egy csatlakozó csere is megoldás lehet hely függvényében !
https://www.fasttech.com/products/0/10011689/2294305-510-connector-w-solder-ring-terminal-for-e

4 kedvelés

Ebben biztos igazad van,anyagismeret amúgy sem volt sosem a kedvenc tárgyam​:rofl:Én azért ha a saját modom lenne első körben (meg utolsó is :rofl:) egy oszlopos fúró alatt megbökném három új furattal,menet,azt majd kiderül …

3 kedvelés

Erre gondolsz Tibor ?

2 kedvelés

Esetleg egy kandalló ajtóhoz használt tömítés-ragasztó?

3 kedvelés

Hűűűű yeahhhh :rofl: :wink: :stuck_out_tongue:

5 kedvelés

Merre laksz? Van házam hozzá 510-el. Vagy csinálj három másik lyukat és hajtsd bele a csavarokat. Ennek mindegy merre áll az 510 mert fém :wink: Még véletlenül se ragaszd mert a lötyi felold minden ragasztót, csak a fémragasztó ami bírná :wink:

3 kedvelés

Sajna kicsi a hely benne.

2 kedvelés

Heves megye.Tudsz dobni képet róla?Köszi :slight_smile:

2 kedvelés

Hát sajnos nem tudok postázni mert sokat dolgozom.Szervizes vagyok azért van. Nincs ismerősöd Pesten aki el tud jönni érte a XIX. kerületbe valamikor?

2 kedvelés

Privátba írd meg a címet és tel számot,meglátom tudok-e valakit keríteni.Nem sok embert ismerek Pesten :frowning:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.