Vaporesso Sky solo plus

Sziasztok, van egy vaporesso sky solo plus DL-gépem, nagyon szeretem mesh porlasztóval használom, nagyon szép gőzt produkál és az íz visszaadás is megfelelő, gőz bajnok lötyivel használom 70/30-as keverés, egy bajom van a levegőztetőnél 2 oldalt folyik ha dőltve van bármely irányba, így nem tudom hordani és nem túl komfortos érzés, szóval esetleg tudtok bármit ajánlani erre a problémára? Levegőztetőnél tömítő vagy hasonló megoldás létezhet?

Csak a jelenlegi porlasztóval vagy mindig szivárog ?

1 kedvelés

Minden porlasztóval de ez típus hiba, elvileg mindenkinek ilyen, sokan írták hogy vastagabb vattás porlasztó talán megoldja, valami gumi tömítés ami 2-oldalra a levegőztetőhöz külsőleg alkalmazható lenne nem tudom létezik-e, vagy nem tudom mi lenne a megoldása, nem egy drága ultra szuper gép, de én szeretem és nem vágyom többre, ezért bosszant hogy nem tudom egyszerűen sehová hordani, és itthon is, figyelnem kell hogy mindég állítva legyen mert csöpög, nagyon elkeserítő.

Mivel integrált deck van egy sanda gyanúm hogy fel kopott a menetelés és mikor berakod a porit azon a felső szigetelő gyűrű már nem tömít.
IMG_20230824_214418

2 kedvelés

Tényleg ilyen, de az elejétől fogva ezt produkálja, új porlasztónál is, maga a gépbe a porlasztó meneten nem látok kopást, csak furcsa hogy, hogy tudja átegedni mikor elég mélyen van a levegőztetőnél nyílás hát hogy a porlasztó rendes bele tekerve, vagy típus hibásat kaptam elsőperctől nem tudom.

Vastagabb vattás porlasztó :thinking:. Sok kompatibilis porlasztó van mert modern smal kategória. De szerintem nem a porlasztón belül folyik ki . De itt a lista .
Kis tekercsek:

  • Eleaf HW tekercsek [Nem illik a 22 mm-es Vaporesso Cascade Baby-hez]
  • E-XY T1 tekercsek
  • Geekvape Aero Mesh tekercsek
  • Geekvape iM1+4 tekercsek
  • iJoy XS tekercsek
  • Hellvape Hellbeast Mesh Coils
  • Jomo Tech Smartvape TC80 tekercsek
  • Joyetech ProCore Aries tekercsek [Ne illessze be a 22 mm-es füsttartályokat]
  • Joyetech ProCore C1-S MTL tekercs [Csak MTL ajánlat]
  • Sigelei SLYDR SM tekercsek
  • SMOK TFV8 babaspirálok
  • Squid Ind. Peacemaker tekercsek
  • Teslacigs H8 tekercsek
  • Vapefly Fantasy Mini M8 tekercsek
  • Vaporesso GT Core tekercsek
  • Vaportech M4/8 tekercsek
  • Vaptio Frogman tekercsek
  • WOTOFO FLOW tekercsek

2 kedvelés

De igen, de épp teljesen és már cseréltem is, szóval nem tudom hogy mi lehet a megoldás, videón látszik hogy mennyire folyik már egy döltésnél is, ezt ha zsebre rakom, tuti egy 10 perc és átázik a zsebemben.

Szerintem a menet a ludas akkor :sweat:. Próbálj meg egy kompatibilis kazánt más márkától hátha . Tfv 9 porlasztó is mesh az is nagyon bika :+1:.

1 kedvelés

Köszönöm a segítséget, esetleg tudnál olyan gépet ajánlani ami ugyan így porlasztós, beépített akkumulatoros(de ha nem az sem nagy baj) nem folyik, sokan szeretik, nagyon jó gőze és íz visszaadás a van, és nem egy vagyon?

Hát ha minden félekép hasonlót szeretnél formára akkor csak is olyat ami nem integrált deckes . Nézz inkább olyat ami magában van belső akkus mód és külön tankot hozzá. Smok nak vannak hasonló modjai . Mindnek levehető a tank.

2 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget.

1 kedvelés