VapEvolúció 2. rész - 2000 után!

Az már most is van, igaz némi rásegítéssel :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Naneeeee, nem gondoltam hogy ilyet komolyan csinálnának. :rofl::rofl:

3 kedvelés

Havernak volt, nem rossz csak bosszantó mikor a kedvenc riffedet felbeszakitja a tekercs “ropogása” :rofl:

5 kedvelés

Mi is túráztunk együtt vele, szórakoztató volt. Nem rossz, nincs rá szükségem (azt az elvet vallom, a vape cuccaim csak egy dolgot tudjanak, de azt lehetőleg nagyon). Viszont hangulatot csinál az tuti! Visítva röhögtünk minden egyes pihenőnél amikor lekerült a hátizsák hevederéről és Maestro Music + gőz… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Mondjuk valóban nem egy haszontalan dolog de azt osztom hogy arra ott a telefon vagy jbl, azt is nézve hogy eléggé eszi az akkut. Bár ahogy ismerem magam tuti veszek majd egyet. :joy:

3 kedvelés

Én meg úgy vagyok ezzel az Active moddal, mint a népegészségügyi zajládával (JBL), felesleges flanc és a franc se kíváncsi a másik cipzárhúzogatós diumdisum rossebére… :sweat_smile: Fül bedug, és annyi. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Azt a kifogást hogy fáj a hajad nem fogadom el! :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Köszönjük szépen. Ismét egy részlet gazdag és tartalmas írás lett.

4 kedvelés

Sziasztok!
Köszönjük Kinga!
Ismét csak gratulálni tudok! :clap: :clap:
Nagyszerű lett ez a cikk is mint mindig!

4 kedvelés

Köszönöm szépen :heart::smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Próbáltam érdeklődni az új rendszer után, mitől tudhat többet az eddigieknél, de inkább csak találgatások voltak, mint konkrét válaszok.
De már előrendelhető a Mod változata is! Innokin Coolfire Z80 Box Mod néven. :grinning:

6 kedvelés

Nagyszerű vape történelmi írás, köszönöm!

5 kedvelés

Pedig tényleg fáj!!! :rofl::wink: Már hippis, mindembe beleakad. Túlnőtte magát, van vagy húúú 2mm is! :wink: Szakáll se fájhat? :wink::heart_eyes:

3 kedvelés

Kiegyezhetünk a szakállban. :sweat_smile:

4 kedvelés

Köszönöm Szabolcs. :heart: Én is utána olvasgatok még, de kb. annyit tud amit írtam. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ez js szuper…az újkor.
Rájöttem, hogy a 2. generációs EGO szint miatt is vágtam sutba az egészet 2012-ben.

Köszönjük, élmény volt olvasni :+1::slightly_smiling_face:Kinga

Egy “érdekesség”, bocs ha vótmá :grin::

2 kedvelés

Köszönöm, örülök, hogy ezt is elolvastad. :heart_eyes:

Erre emlékszem, nem aratott nagy sikert mert a telefon akkuját használta, így az hamarabb merült. És csak úgy “magunk között”, szerintem elég bután néz ki az iPhone-on egy tank. :sweat_smile: (Asszem iPhone 4re volt ez a tok. :thinking:)

1 kedvelés

Örülök, hogy olvashattam :+1:mondtam már, hogy jól írsz.

Igen, ez durvulat :joy:volt olyan kínai mobil is anno, ahol a készülék tetején volt az 510 csati (beépítve!), és applikáció volt a feszállítás.
Hááát… Ok, meg is bukott a koncepció.

Volt egy mod pár éve, amiről lehetett Facebookozni, meg netezni, nem emlékszem mi volt a neve. :pensive:

1 kedvelés