Vaperstore.eu NicSalt

Sziasztok! épp mindenből be szeretnék vásárolni, pg/vg-t máshonnan vennék (floravitaról), viszont porlasztóból szinte mindenhol csak 5dbos kiszerelés van, az meg nekem jelenleg sok + annyi keretem most nincs rá :sweat_smile:. A vaperstoreon van 1db-os is, és akkor már nic boostert is onnan vennék, de nem tudom hogy milyen minőségű mert ez sajátmárkás. Valaki tud erről valamit mondani egyáltalán merjem-e megvenni? Nem akarok még egy 3. oldalról rendelni, ígyis lassan a teljes rendeléseim fele a szállítási díj.
https://www.vaperstore.eu/hu/termek/nicsalt-m-base-booster-nikotin-so-booster

Ha esetleg tudja valaki hol találok 1-2darabos kiszerelésben Smok RPM2 0.6ohm-os porlasztót akkor egy linket hozzá megköszönnék (persze ahol van booster is).

2 kedvelés

Nekem van véleményem a minőségről, de jól nevelt(?) vagyok, inkább nem írom le :blush: Volt szerencsém sok évvel ezelőtt vásárolni tőlük, többet a büdös életben nem.

4 kedvelés

már rendeltem tőlük párszor, de csak porlasztót. eddig nem volt gond. hallottam ezekről a sajátmárkás alapleveikről 1-2 érdekességet ezért is jöttem fel ide kérdezni, hogy ez is ilyen sz@r, vagy csak az alapleveik

2 kedvelés

Mivel saját csomagolás, nagy csodára nem számítanék sajnos.

3 kedvelés