Vaperina statisztika: 2021

Sziasztok :slightly_smiling_face:

Szeretnénk megosztani veletek a tavalyi évből néhány statisztikát… Hányan látogattátok Vaperinát, illetve mi volt a legnagyobb forgalmi forrásunk stb…

A tervünk miszerint a Facebook helyett a Google lesz a legnagyobb forgalmi forrásunk eléggé jól sikerült. :slightly_smiling_face: De ezt majd a statisztikából úgyis látjátok.

Vágjunk is bele és nézzünk meg néhány adatot.
Ez a statisztika 1 évet fed le, azaz 2021.01.05 - 2022.01.05 -ig nézzük.

Felhasználók :arrow_down:

  • Az elmúlt évben 558 új tagot köszönthettünk. :wave:

  • A felhasználói profilokat, mintegy ~43.300 alkalommal tekintettétek meg.

  • Összes Felhasználó bizalmi szintenként:
    – Bizalmi szint 0: 634
    – Bizalmi szint 1: 570
    – Bizalmi szint 2: 122
    – Bizalmi szint 3: 31


Tartalmak :arrow_down:

  • Témából ~1300 jött létre az elmúlt 1 évben, melyhez, mintegy ~26.200 bejegyzés és ~137.000 reakció társul.

  • 143 elfogadott megoldás született a Kérdések kategóriában.

  • Az elmúlt évben kiküldtünk ~19.200 e-mail értesítést is.


Megtekintések :arrow_down:

Az elmúlt 1 évben több, mint 2.000.000 oldalmegtekintésünk volt.


A legnépszerűbb forgalmi források :arrow_down:

  • Facebook -ról, 33 hivatkozásra 3423 kattintás született.

  • Google keresések alapján, 700 találatra 53.210 kattintás született.


Minden szinten kiemelkedően aktív Közösség vagytok! Wooow! :star_struck:

Köszönjük, hogy az igényes bejegyzéseitekkel és választékos megfogalmazásaitokkal egy minőségi oldallá tettétek Vaperinát! :smiling_face_with_three_hearts:

A fejlődés Veletek lett folyamatos! Csak így tovább 2022 -ben is! :heart: :heart_eyes:

23 kedvelés

Majd én leírom:
A kedvező mutatókhoz nagyrészt (főleg) hozzájárult a Ti munkátok, Kinga & Donát!!!

  • Információ Tenger és a Gyönyörű, de könnyen átlátható és kezelhető oldalak a Veperinán.
  • A moderáció, amire nem tudom hányszor és milyen szigorral volt szükség, mert nem látom, ellentétben más, akármilyen fórumokon.

Már rég odébb álltam volna, miután kiolvastam és megszereztem minden számomra hasznos infót, ha a Vaperina közönséges (hétköznapi) és “közönséges” oldal lenne.
(pl.: a másikból viccet csinálás, a kivagyiság, még véletlenűl sem a kérdésre válaszolás…stb)

Nyugottan írhatom a Többiek nevében is: Mindannyian köszönjük a Munkátokat és sok-sok oldallakót és támogatót kívánok az idei esztendőre is!

Pörögjön!!!

12 kedvelés

Nagyon szépen köszönjük! :hugs:

5 kedvelés

Idén jóval nagyobb hangsúlyt fektetünk a Google keresőoptimalizálásra. :rocket: Ezt tegnap kaptuk :tada:

8 kedvelés