Vaperina Live újból jeeessssss😍

Aki szeretné hogy újfent meginduljon a Live ,csatlakozon​:point_up::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: így legalább @Donat , @Vaperina_Kinga is tisztában látja hogy igen is szeretnénk újfent :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Se az arcom se a hangom nem szalonképes biztos vagy te ebben :rofl::thinking:

1 kedvelés

Itt soha nem volt megkülönböztetés senki a kinézete vagy màstekintetben ez bizton àllithatom neked :slightly_smiling_face:tehát egyszer èlünk ugye :thinking::sweat_smile::wink:ès azt tegyük úgy hogy legyen jó emlékek stb…Csak pozitívan :wink:

3 kedvelés

Mind optikailag,mind akusztikailag felvállalhatatlan vagyok,olyan szinten,hogy én is elhatárolódok sajátmagamtól. Annyira nincs se humorom,se értelmes gondolatom,hogy azt még nézni is rossz! :joy::wink:

Annyira sótlan és humortalan vagyok hogy az már orvosi eset. Mondták már hogy barátkoztak össze egy plasztikai sebésszel. :rofl::rofl::grin:

Nyugi majd én szinkronizálok mindenkit , mint a régi alábeszélős filmekben :joy::joy::rofl::rofl:

1 kedvelés

Nem tudom mi volt ez pontosan, de 100x inkább mint egy külső Discord szerveren futó dolog!!..szóval Yess

A Zoom-ot használtuk egyébként. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia Robi! Külön sminkes lesz? :rofl::rofl::rofl:

Több helyen próbálták elhalt a dolog…

3 kedvelés

Akkor videozom, ha hangtorzítót és virtuális malacálarcot is be lehet kapcsolni :roll_eyes::joy: de nem vagyok ellene, ha más szeretne. Én idegenkedem tőle, ennyi. Megértem, aki nem :+1: amúgy azt vallom, a szó elszáll, az írás marad. (Énekelve olvastad?)

3 kedvelés

Ha úgy van szerzőtettünk egyet :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::wink::grin:

Nem kell nekünk már semmilyen állarc. “Így nem néz ki senki” :rofl: