Vapemoji :vaperina:

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Sokat gondolkoztam mivel lehetne színesebbé tenni Vaperinát. Most arra jutottam, hogy az emoji erre egy viszonylag jó megoldás lehet. (egyébként most ezeken is dolgozgatok) Hiszen mindenki szereti ezeket a kis hangulatot kifejező “ábrákat” :slightly_smiling_face: Miért ne lehetnének ezek pl.: vaperesebbek?

Az emojikat én (vagy esetleg ha van a Közösségben aki még szeretne csatlakozni) készítenénk el.

Arra is gondoltam, hogy esetleg a mostani emojik vape verzióját is el lehetne készíteni vagy teljesen újakat is. Igazság szerint, amit a fantáziánk engem. :slightly_smiling_face:

Egyébként már elérhető a Vaperina emoji :grin: :vaperina:

Az egyedi emojikat itt fogjátok megtalálni majd ha lesz… :slightly_smiling_face:

Screenshot 2021-06-26 at 21.35.11

Mit gondoltok erről? :slightly_smiling_face:

Kommentben jöhetnek az ötletek, ajánlások. Milyen vape emojit látnál szívesen?

19 kedvelés

Szervusz Donát ! Szervusztok !

Nagyszerű ötlet ! Támogatom ! Valóban színesebb lenne az oldal tőle, és nem utolsó sorban egyedi ! :heart: :blush: :+1:

9 kedvelés

Nagyon jó ötlet.
A Művésznőnek ki is adom (Csak hogy senkit ne vezessek félre a Lányomról beszélek.) Bár a Vaperina logóval sem nagyon halad. :confused: De hát a művészetet nem lehet erőltetni.:grin:
Szép Estét.

9 kedvelés

Én mondtam múltkor @Donat - nak, hogy szeretném a :vaperina: emoji stílusában az egész ABC-t, hogy bármit kirakhassak “Vaperina betűkből”. :heart_eyes: Az nagyon menő lenne szerintem. :sunglasses: De megértem, ha ezzel a vágyammal egyedül vagyok. :slightly_smiling_face: Meg persze egyéb másik emojikat is lehetne gyártani, amiknek már eleve vannak kép változataik. Gondolok itt arra amikor úgy van a like jel, hogy közben fog egy csőmodot, meg a gőzokádó emoji stb… De majd kialakul melyik milyen legyen. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia Donát! Remek gondolat!

2 kedvelés

Ezt az ötletet nagyon adom. :heart_eyes:

1 kedvelés

:vaperina: :vaperina: :vaperina:

3 kedvelés