Vape piac várható alakulása Horvátországban

Ez egy régi film az akkor modellezett jövőképpel. Manapság a cigi szívat minket…

4 kedvelés

Igen nehéz lesz TC-ézni…

4 kedvelés

Világjegyet kell szerezni és irány a Vape boltok…

6 kedvelés

Más országokban is van hasonló eset. Szlovákok nem szállítanak Csehországba és a franciák Belgiumba.

5 kedvelés

Nem szükséges a beszerzés állampolgári jogon kapod a szívást…

2 kedvelés

Ennyit a sörözésről… :sweat_smile:

6 kedvelés

Több PG-t a népnek!:fire:

6 kedvelés

Ne, ne, ne, ne, neee! …és ha innánk egy zárthelyit, olyan egyetemesen, egyenletesen, esetlegesen…:thinking:

7 kedvelés

Nem lesz vége! Csak hazánkba nem megengedhető, hogy szerény körülmények között élj. Ami jövedelmed van arról tudni akarnak és annak 80%-át vissza kell szolgáltatni.

Régen a szegények étele volt a pacal és szalonna, most ezek azonosak a bélszín árával…

Ha fával fűtenél a kényelmes gáz helyett egy limitet átlépve világpiaci áron teheted. Ami sajátosan világpiaci, mert nincs ország ahol drágább lenne… Sőt a rezsicsökkentet is magasabb…

Ha a korábbi analóg havi 60 ezres kiadását egészséged és pénztárcád védelmébe csökkented kb.28 ezer, az nem megengedhető…

Ha kis kertedbe termesztenéd a zöldségeket a vásárolható magvak ára, permetezőszerek költsége a gondoskodás, locsolás, csatorna terhelési díj stb… leszámítva duplájára jön ki, mint a tengerjáró hajókon érlelt primőröknek…

Min is csodálkozunk? Ha mind ezeket képtelen vagy elfogadni, akkor jönnek a Filippínók…

13 kedvelés

Én azt nem értem miért menne ki bárki üzemanyagot és időt áldozva arra, hogy kétszer annyiért vegye meg a cuccot mintha megrendelé mondjuk Franciaországból vagy Olaszországból?

4 kedvelés

Jövedéki termékek esetében nem érvényes az Union belüli áruk szabad áramlása.

5 kedvelés

Ki írt ilyet? Az egyszerűség kedvéért James Bond kendvencét a 18 éves The Macallan whiskyn szerinted van zárjegy? És mennyivel drágább mint külföldön?

2 kedvelés

Modellezem: Előre utalsz, befogadják, csomagolják,visszatartják-foglalják, míg ki nem váltod az adó megfizetésével…

2 kedvelés

Tudomásom szerint a boltok 2025 első negyedévig kaptak egérutat értékesíteni a zárjegy nélküli termékeket. Ezt követően címke nélkül nem lehet.

2 kedvelés

Ezt mondtad: “Az Union belüli szabadkereskedelem biztosított, akadályozása nemzetközi jogokat sért.” Erre mondtam, hogy ez jövedéki termékekre nem érvényes.

4 kedvelés

Ezt nem értem. Ki tartja vissza és kinek fizetek adót?

4 kedvelés

image
Lehet én nem értem,de egyszer már levonták az adót is.

2 kedvelés

Ez forgalmi adó nem jövedéki…

3 kedvelés

Továbbá magánszemélyként nem kezelhetsz jövedéki adót ezt csak jogi személyek(boltok) tehetik meg…Ezért írtam fentebb az import jogot és zárjegyeket…

3 kedvelés

Őszintén kifizetném ide haza is drágább jövedéki adós terméket ha lenne normális választék. Ami a dohányboltban kapható vivo szutyok azért nem adok pénzt.

9 kedvelés