Van ilyen vagy át vágás?

Sziasztok:))Két hete rendeltem a 3 vape vebhelyről. Egy barátom intézete új regisztrálókent a saját bankartyajarôl. Ma kapott egy mailt melyben azt írták mivel új felhasználó küldjön egy másolatot vagy a személy igazlovanyarol vagy a bankartyajarôl.Ez egy normális eljárás ,történt ilyen mással is?

Én valamelyik német oldalon találkoztam ilyennel, hogy akkor személyi kell. 3vape-t nem ismerem, de az biztos, hogy senkinek nem küldenék ilyen adatokat.

Szia;)Köszi a választ én tök hülye vagyok ezekhez a bankkártyás ügyekhez ráadásul a barátom se hoznàm kellemetlen helyzetbe.

Úgy tudom, hogy a németeknél van valami szabályozás, hogy igazolnod kell, hogy elmúltál 18, de ezt most csak halkan írom, mert nem vagyok tök biztos benne, lehet, hogy csak délibábot láttam.
Nekem necces, hogy ilyesmit adjak ki, akárkinek is.

Egy angol oldalon volt, hogy szelfit kellett küldeni, felmutatva valamilyen szemelyazonosito okmányt. De nem bankkartyat!

1 kedvelés

Tőlem a Google kért személyit beszkennelve, hogy nézhessek korhatáros youtube tartalmat. Igaz, van, hogy az unokám ül ide gyerekmesét nézni, természetesen felügyelet mellett. Lehet, hogy azért szúrtak ki, hogy olyanokat minek nézek, ha olyan öreg vagyok?

1 kedvelés

Ha a 3avape oldalról van szó ,nálam a böngésző támadó oldalnak jelzi az oldalt.
Semmilyen személyes adatot nem küldenék nekik.

1 kedvelés

Tőlem a Vaporizm kért személyiről képet. Azt írták azért, mert nem tudják elmúltam e 18. Én elküldtem, de kitakartam az okmány számát. Elfogadták. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszi a választ;)