3FVape - adathalászat

Sziasztok!

Az előbb adtam le egy rendelést a 3fvape.com oldalon.
Kártyaadatokat kitöltöttem, de a kártyás fizetés meghiúsult, gondoltam majd újra próbálom később.
Kaptam ezután a banktól egy smst, hogy a napi kártyalimitemet 2 Ft-ra beállították, majd egy perc múlva egy másik sms-t, hogy a kártyámat biztonsági okokból felfüggesztették.
Felhívtam őket, közölték, hogy adathalászat áldozatává vált a kártyám, letiltják azonnal, küldenek újat.
Az oldalról már vásároltam korábban, akkor nem volt gond.
Unicredites vagyok, netes kártyás vásárlásnál mindig jóvá kell hagyni a mobilappban a vásárlást, ezt most fel sem ajánlotta.
Fura, hogy az oldal a kártyás fizetésnél 3-4 kártyaadatok kitöltésére szolgáló rész is felajánl, hogy ha az egyik nem megy, használd a másikat. Eddig nem tudom volt-e ilyen.
Meg nem károsítottak, pénzt nem emeltek le, csak egy hétig kártya nélkül leszek.

Szóval csak körültekintően! Ha valaki gond nélkül rendel, légyszi értesítsen! Lehet, bár nem tudom hol, hogy én rontottam el valamit.
Közben eszembe jutott, hogy lehet csak a mastercard rendszere reagálta túl. De fizetni nem tudtam, annyi fix.

7 kedvelés

Szia,

Én is jártam így egy másik kínai webshopnal. Nincs szó adathalászatrol, egyszerűen csak túl van biztosítva a bankok rendszere. Nekem az új kártya elkészítésének díjat ki kellett fizetnem, ennyi volt a plusz koltsegem/tanulopenz. Azóta virtuális kártyával fizetek gond nélkül. 3fvape megbízható, régóta működő webshop.

4 kedvelés

Pont ugyanebbe estem az unicredittel cigbesten.
A virtuális kártyát hogy tudtad eszközölni?
Az unicreditnél volt, de megszűnt.
Esetleg egy 3-ik alkalmazás?

Végülis lehet amiatt volt a gond, hogy a 3fvape jüanban terheli a kártyát, ami nem megszokott, általában dollárban kell fizetni kínai webshopoknál is.
Múltkor én revoluton keresztül egyszer használatos kártyával fizettem, azzal nem volt gond.

1 kedvelés

No revolutom az nincs.
Viszont a simplepayben ahogy néztem van ilyen opció.

1 kedvelés

Szia.

Elég kellemetlen az ilyen szituacio. Én is revolutot használok. Igen, úgy tudom a simple is tud virtuális kártyát kezelni.

2 kedvelés

Én most adtam le egy rendelés de már bánom, eddig nincs semmi felvették a rendelést de a fizetéskezelőjük a “Bringallpay” az valami űbergázos!!

Ezt írták vissza: Sikeresen feldolgoztuk a BXSYMAAUC hivatkozási számmal rendelkező megrendelés kifizetését .

Mellesleg, amint azt Ön is tudja, egyes bankok nem támogatják a vaping vásárlást. Ha hitelkártyás fizetést használ, előfordulhat , hogy a számlán szereplő számlázási név más névként jelenik meg a 3FVAPE helyett . A rendelés leadása után e-mailben értesítést kaphat a bringallpaytől, a hitelkártya-ügyféltől, amellyel együttműködünk, hogy tisztázzuk a számlázási név adatait.

Ha bármilyen kérdése van a számlával kapcsolatban, kérjük, először forduljon hozzánk a kártyatársaság helyett, hogy segíthessünk .
Most várom hogy ez a Bringallpay írjon nekem vmi egyeztetés céljából, remélem nem adat halászni akar?
Kell vagy egy hét hogy a csomagszám megjelenjen, addig is az ideg esz mert nem ismerem őket.

Szerintem,ez csak egy sablon e-mail.Én 17-én rendeltem,20-án elindult a csomag.

3 kedvelés

Üdv, Ez az én csomagszámom HHWQP3114000018YQ szted rendben van hogy nem mozdul? A Sourcemore napról napra frissült, ez meg áll, neked hogy volt??

ránéztem…csak 5napja indították útnak…szóval te vagy türelmetlen :grinning:

Szia!
Én China Air Mail-es szállítást kértem,mert csak egy levél méretű kis csomagom van.Már itt van Pesten,ki is fizettem a vám kezelést.

1 kedvelés

Nekem sztem csak 1 opció volt, a szabad vámraktár. Zsolti hát remélem csak türelmetlen vagyok, mivel innen nem rendeltem még csak a Sourcéról így csak onnan tudok “építkezni”.

Ez lutri.Volt nekem olyan is,ami 8 hetet utazott.

1 kedvelés