3FVAPE aggodalmak

Sziasztok,

Egy nagyobb 3fvape rendelés előtt állok és tapasztalatok után érdeklődnék. Ugye van náluk egy opció amit az európai vásárlóknak ajánlanak, pre paid tax, vat etc szoval elvileg fizetve van a vám és az áfa is, viszont tökmind1, hogy 60 dollár érték van a kosaramban vagy 200 ez ugyanúgy mindössze 26 dollár (szállítás, adók etc) na most fix összegből arra következtetnék, hogy ráírják hogy random elektronikai cucc mittomén pendrive és azután fizetik a vámot. Egy kicsit megijedtem amikor olvastam, hogy a vámon akár fel is bontogathatják a csomagomat, a múltkori nav közlemény után. Én semmilyen egyértelmű szabályozást nem találtam ami azt sugallná, hogy magukat a készülékeket is illegális lenne rendelni, külföldről, ha utántöltő folyadékot nem tartalmaznak, szóval remélem azért nem büntethetnek meg, viszont mi van, ha felbontják a küldeményt, ugye fogalmuk sincs arról, bogy ezek klónok, beütik google-be, hogy kayfun, taifun, fev, by-ka etc és megállapítják, hogy ezek bizony 50ezres tankok és újrakalkulálják az áfát ami majd kijön többre mint maguk a tankok. Lehet kicsit túlaggódom a dolgokat, ha valamelyikőtök rendelt a közelmúltban és gond nélkül megkapta az kicsit megnyugtatná a lelkemet. Korábban 2fdealről rendeltem, de ott elvileg benne van az árban alapból, ott nem volt gondom, de az még az elf baros mizéria előtt volt, szóval konkrétan ez az oldal érdekelne.
Segítséget válaszokat előre is köszönöm.

Ne ijedj meg. Lesz egy HuaHan csomagszámod+egy kapcsolt alternatív ExpressOne szám. A csomag elindul a kicsi kínaiaktól-korea-hollandia útvonalon, ééés ha oda megérkezett, akkor pár napon belül az Express One kihozza. Nincs dolgod vele :grin:

7 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.