Vajkaramellás longfill

Sziasztok!

Tud valaki esetleg Vajkaramellás longfill-t ami finom, mert már többször úgy jártam, hogy nem azt kaptam amit vártam, és lefolyó lett a vége. A Bombo Supra Reserv amiben nagyon finom, és valami hasonlót keresek, de csak ami vajas karamella, más ne legyen benne.
Köszönöm.

…vajkaramell függő vagyok ,ennél jobbat nem találtam…

6 kedvelés

Szia, köszi a tippet, kipróbáljuk :grinning:
Ezeket próbáltam eddig, de nem hozta a várt ízeket és lefolyó lett a vége:

ezek már jobbak voltak, de ez nem kimondott karamell:

most ezt próbálom, de ez is dettó olyan mint a Dinner Lady - Caramell Tobacco, ez is lefolyó lesz szerintem, de még várok mert 1 hetes.

sima mezei karamell meg kávé amit érzek ezeken, nem vajkaramella.

1 kedvelés

…az én olvasatomban a karamell és a vajkeramella két különböző dolog …a magyar bocis karamellt hozza S.T. ,a karamell inkább mint a a kramellizált cukor picit égettebb, markáns íz…rengeteg utóbbi kombinációt kipróbáltam…ami úgy megmaradt fotózom…lehet hogy még van de nem emlékszem…érlelés 2 hét - vagy több mint egy hónap…

2 kedvelés

…kedvenc még a Don Cristo-XO…

1 kedvelés
1 kedvelés

Ez volt nekem is, ez jó :+1:

2 kedvelés

Igen, két különböző, a simát nem kedvelem, de a vajas az nagyon finom tud lenni ha jól csinálják meg,
cukros, sós vajas, tejszínes.
:heart_eyes: :crazy_face:

1 kedvelés

Betettem a kosárba, köszönöm :slightly_smiling_face:, kipróbáljuk. :crazy_face: :yum:
kép

Köszönöm, őt is kipróbáljuk :slightly_smiling_face: :yum: :crazy_face: :heart_eyes:

1 kedvelés

…S.T. után megvan a biztos második befutó…érlelés után tuti ,…kiváncsi vagyok 1-2hét után is adja -e?..

5 kedvelés

Köszi, kíváncsi vagyok milyen lesz amikor beérik :heart_eyes:
Én meg ezt szeretném kipróbálni " Caramel Sweet Milk (Dulce de leche) Heaven Haze 100ml" :upside_down_face: de ez sortfill

2 kedvelés

…be van érlelve(6napos) …de + 1-2 hétre rá is adja -e arra leszek kíváncsi…egy jó pár aroma ,hajlamos elfelejteni mi is volt valójában,több hét után.Mivel azonnal nem szívok el semmit meg vagy 10-15 be van kuttyantva idő kell neki míg elfogy…

3 kedvelés

Én is kíváncsi leszek milyen lesz, mert a sima karamellát nem kedvelem, ha majd kész lesz, és írsz róla azt előre is megköszönöm. Igen, soknak az íze megváltozik 1 hónap után, tapasztaltam én is. Úgyszintén, nálam is be vannak kevergetve, időközönként rákóstolok tesztelős csepegtetős alis RDA tankkal, ami meglepően jó

mert valamelyiknek jót tesz az idő, valamelyik meg elmegy rossz irányba, nem romlik meg, csak az íze nagyon intenzív, vagy íztelenebb lesz, de én DL-be gőzölök. Régebben 80/20-ra készítettem, ez mára már 50/50-re változott, felső levegő beömlős tankokat, illetve csepegtetőst használok, így nincs folyás, esetleg van 3-5 slukkig szörcsögés, de aztán letisztul a kép.

4 kedvelés

Igaz hogy nem longfill, de kíváncsi leszek rá:grinning:
Még pár nap…

Sós vajkaramella

4 kedvelés

Ez egy picit másabb lesz mint az azhadok :joy:

Majd írjál milyen lett :crazy_face: én meg ezekre mentem rá, ezek sem longfillek

5 kedvelés