Újdonságok

Kb ennyi. Alul látod a kép kapcsolót.

5 kedvelés

De ebben nincs semmi…a board, két ék, ami a helyére szorítja és a lyukban a fém darab, amit mi billenőkapcsolónak nevezünk. Nyilván ehhez a megoldáshos másfajta minőségbiztosítás kell, ezért sem alkalmazza senki az olcsó kategóriában, a műanyag alkatérszek kvázi elnyelik a pontatlanságot.

5 kedvelés

Találtam képet, ennyiből áll:

Az a hosszúkás a két zöld pöttyel a kapcsoló, ez közvetlenül nyomkodja a boardon lévő switchet és ennyi, Amíg a board bírja, addig a kapcsoló is, hiszen max elkopni tud, de azért a fém nehezen kopik. :sweat_smile:

Szóval most már nyugodtan vehetsz…

10 kedvelés

https://www.healthcabin.net/lost-vape-centaurus-g80-aio-pod-mod-kit-p/30074.html

@Zsolt68 felkészültél a cyberpunk G80-ra? :grin:

7 kedvelés

Hát erre nem :rofl: Szerintem nem leszek a célcsoportban…ahogy a Manto is úgy ez is tooooo much
Bár biztos sokak tetszését elnyeri.
Mit tudni, a dizájn rombolásán kívül miben változtattak?
Részemről előbb veszem meg ismét a 3. B80amat mint ezt :grin:

5 kedvelés

Úgy látom semmi változás nincs az alapokban. Csak a dizájn új :grin:

5 kedvelés

Mondtam pár hónapja mikor vettem a 2.at, hogy ezt csak elrontani tudják legközelebb…bejött :grin:

8 kedvelés

Nem tudom miért de így közelebbről nézve már tetszik :smiley:

8 kedvelés

Hát, ebben a színben kicsit babás :grin:

4 kedvelés

Lakókocsi babakék? :sweat_smile:

12 kedvelés

Majd a nagy monitoron ránézek …mobilon nézve engem nem győzött meg …plane ebben a színben :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ha elállítod az RGB-t, rengeteg színben megvizsgálhatod :rofl:

7 kedvelés

Anutám kedvenc szine a babakék.

4 kedvelés

Megnéztem…nekem továbbra is határozott nem :smiley:

5 kedvelés

Nem vagy befogadó :smiley:

4 kedvelés

BOROsok készüljenek mert jön a CIMI​:grin:

Sok előnye van az új rendszernek de a tank feltöltésen és a levegőszabályzáson lehetne még finomítani.

6 kedvelés

Csak most volt időm végignézni. Szerintem túl sokszor kell pörgetni az 510es tankrögzítéshez azt a tárcsát, de amúgy szenzációs. Én a látható akku híve sem vagyok…de ez már tényleg szubjektív dolog. Kívánom, hogy csináljanak sok profitot mert megérdemli az aki innovatív, ugyanakkor remélem hamarosan a budget szférába is megjelenik ez a system. :+1:
Még őszintébben?..szerintem ez “egy újabb szeg a hagyományos mod+tank kombó koporsójába”.

2 kedvelés

Igen az akku megoldás nem a legszebb de van rá példa a videóban is, hogy miként lehet esztétikus modokat készíteni :slight_smile:

5 kedvelés

A bal szélső jópofa​:+1: (van egy kis ősemberes és protézises beütése mondjuk :roll_eyes::grin:)

4 kedvelés

Hamarosan érkezik majd az RDA kiadás is.

6 kedvelés