Új pod módot keresek segítség!

sziasztok! jelenleg egy voopooVmateE használok 0.7 porlasztóval, mtl-re és meg vagyok elégedve, ez lenne számomra az igazi, bírja az 1200 aksi egész nap, masszív darab, egyszerű és ha veszek egy uj fejet felöntöm és már élvezhetem is!
De…sajna egy kicsivel többet szeretnék, kicsit több teljesítményt mindenféle beállítás és kijelző mentesség nélkül, van egy új vaporeso x lux r de az már szinte dl és nekem már sok, széles a fej, és igen csak nem mtl (nekem)
Szeretnék váltani valami ugyan ilyen egyszerű termekre csak egy kicsivel nagyobb teljesítményre vágyom tudnátok ajánlani olyan ezközt ami aksiban kb 1200 körül van és egy kicsivel nagyobb teljesítményre képes mint a Vmate e és ugyan olyan egyszerű a kezelése?
Köszönöm szépen egy próbálkozó vaper.

1 kedvelés

Szerintem ennek így nem sok értelme van, sorry. A podok általában 1000mAh körül vannak. Ha kevés a teljesítmény másik pod nem nagyon fog pluszt adni. 900-1200-1500 nincs jelentősége, amikor egy lg hg2 3000mAh. A következő szint egy cserélhető akksis 18650, szvsz.

Szeretnél több teljesítményt? Pont erre van a kijelző és az állítható watt, az előrelépés.

3 kedvelés

Még esetleg egy ursa nano prot ajánlanék, de annak is kicsi az akksija, és van kijelzője, viszont 25 wattig lehet állítani a teljesítményt. Ennek még látnám értelmét, mert olcsó.

1 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a választ, akkor ezek szerint ezzel a termékkel kivégeztem az egyszerű pod rendszer termékpalettát, és ha többet szeretnék de kicsivel is akkor egy állítható több porlasztóval szerelt termék után kellene néznem?
Nagyon szemezgetek a voopoo vicni 3 al mert tetszik és szívással is aktíválható, és nem kell hozzá nagy vaper mérnöknek lenni hogy kicsivel többet kihozzunk a módunkból!

Szerinted egy lépcsővel feljebb jó választás lehet?

Öszintén 1 pod járt a kezembe az ursa nano pro, nem én vagyok a podok tudója. :grin: De ha nagyobb teljesítményre vágysz, akkor előbb vagy utóbb váltani kell single battery mod és rta kombóra, mert ott kapod meg a teljes spektrumot, amiből azt használsz, ami neked jó. A pod jó, mert faék. És a pod szar, mert faék.

Az ursanál lehet játszani a wattal, de csak ésszel, nagyon minimális a játéktér, mert a porlasztó bekorlátoz.

Ha azt írod kevésnek érzed a teljesítményt, akkor szerintem elértél a podok végéig, én itt vagy maradnék vagy viszlát porlasztó, nincs értelme egy porlasztós rtat venni, nem sokban különbözik egy podtól.