Új mod építése

Meg pár hobby lesz még pluszba

nekem van 20éves tervem is… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A terv az terv, ez már csak ilyen. :joy:

Mindig mindent megvenni…uncsi.

Tessék válasz
Bőr meg kell takarítani, barna box neki , ápoló



Fa csiszolni kell, pacolni, lakozni

1 kedvelés

Hát igen, de nem, köszi nem. :joy:

Börönd =/= fa doboz

És mi van a provari-val? Topik címéhez is passzol a kérdés :slight_smile: Én már a dió 3/4ét megettem :joy::rofl:

Csücsül rajta mert valamit elbakot és alkatrészre vár . De az Obs em meg csinálta azon meg a szalag kábelt bakta el összerakaskor arra meg azért vártam :rofl::rofl:

Na, ez tetszik…

3 kedvelés

Fakoffer
BŐRönd :rofl:

Kicsi látom

na, akkor bizakodunk továbbra is :+1:

Szép​:smiling_face:na de milyen ócska :joy::joy:

Kezdésnek megelégszem a gagyival is :man_shrugging:t4: :joy:

lehet már dani árban van egy ilyen minőségű doboz :slightly_smiling_face:

9kor kezdődik a darts döntő :point_up:

Nem is gondoltam, hogy kevesebből ki fog jönni…

Az előbb álltam meg, ennyi volt a mai napra…
En csak kérdést tettem fel… és nem, nem fogok danit venni csupán emiatt. Először látni akarom, ha sikerül, aztán majd veszek hozzá komolyabb, erősebb cuccosokat. Dani chippet, vagy elektronikát,
láttam nálunk is, online shoppokban. Amúgy mindenképpen meg fogom csinálni, mert addig nem fogok nyugodni úgy sem. Szeretnék csinálni valami egyedi darabot… és ha nem sikerül, akkor legalább …megpróbáltam…:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hajrá!

Csak arra akartunk rávilágítani, hogy a külső a könnyebb része a sztorinak, de akkor várjuk a fejleményeket.

Én még mindig azt mondom venni kell egy klónt olcsón, amibe belemegy egy dna60, és annak lecserélni a ruháját, ezt még könnyen meg lehet csinálni.

2 kedvelés

Szia. Ha a régi gép működött és szétszedésnél és összerakásnál semmi nem sérült akkor működni fog. Az hogy esetleg valamit nem vettél számításba és nem tudod összerakni az más kérdés. @Ispy javaslatát jónak tartom hogy egy mod belső felépítèséröl öntesz egy sablont gumiból, akkor jobban látod a csatlakozásokat, esetleg méretet tudsz venni, látod mennyi helyed van a belső résznek stb. Szerintem én igy állnék neki. (Nekem is piszkálja a fantáziám egy egyedi saját gyártású mod. :laughing:)

2 kedvelés

Harynak van fent videója a yt-n nem egyszerű :smiling_face:

1 kedvelés