Dani body (szösszenet)

Sziasztok! Egyenesen a háborús övezetből Zhytomyrból érkezett hozzám eme szépség. A fa kiválasztásától a kézhezvételig nem egész 2hét telt el! Alex munkája teljesen megfogott. Lesz még dolgunk egymással az tuti! Bátran ajánlom mindenkinek!

az elküldött alapból, kiválasztottam.
315209019_3011323635836660_375920275644432751_n
Alex elküldi a nyers alapról a képet. Sajna csiszolás, és polírozás utáni állapotról nincs kép. Azt videóhívásban mutatta be. Akkor még eldöntheted, hogy kell vagy sem.



És ma hozta a posta!

8 kedvelés

Szép cucc, szerintem mindenki nevében kérdezhetem: mennyi a lóvé? :grin: :rofl:

3 kedvelés

En úgy tudom picora is van neki​:wink::blush:utánna kérdezek már majd​:grin:

4 kedvelés

Igen Szabi készít Picora is!

1 kedvelés

az ok nekem,az átrakással lenne bajom nem vagyok egy műszaki zseni​:grin::sweat_smile:

3 kedvelés

Istvánom minden függő nagyon. Pico, Dani Mini, Dani 21700 . Fa minősége. Kész darabot választasz vagy egyedit. Ill. milyen szállíítást választasz. Sőt még a fizetés is plussz költség. 65-100 dodó között mozog. Nekem 32378ft mindennel.

1 kedvelés

Szabi menne az!

2 kedvelés

Az egy elég korrekt ár. :+1:t4:

1 kedvelés

Ki lehet hozni olcsóbban főleg ha Picora csináltatod! :grinning_face_with_smiling_eyes: Posta lehetett volna -3000ft de nem biztos hogy elér hozzád! :laughing:-3000ft ha készből tudsz választani!

Viszont ha webároházából rendelsz minden drágább+arra megy a vám+áfa. Ez 1dodos baráti ajándék! :joy:

2 kedvelés

Szép lett gratulálok!

2 kedvelés

Egy linket még dobhatnál…na nem nekem kell, egy barátomnak…

Vám nem megy rá, max áfa, márha az eredeti összeget írja rá, én 55k-ra fizettem 2.5k áfát Ukránoktól…

Lehet kapni eredetiben is… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az túl kommersz. :grin:

2 kedvelés

Sajna én Minibe még nem láttam szépet!

1 kedvelés

Szép ez így…legalább is nekem tetszik.

3 kedvelés

Megnéztem a sráct fészbukját, én nem rajongok a stabfáért, de itt azért van egy-két szépség, ami wááó.

4 kedvelés

Kedves Barátom @Elek_Segits bele tetted a bogarat a fejembe. :slightly_smiling_face:Örülnék ha meg osztanád a véleményed a testel kapcsolatba…az merült fel bennem ha az elektronikát tartó 2 fém bizbasz kijön és csak a bemarás tartja a fa testbe az elég stabilnak tűnik Esetleg egy két belső kép?
Tisztelettel!

1 kedvelés

Szia Jani! Fiamnak megtetszett lenyúlta. Jövő héten jön haza, lövök neked majd képet. Zseniálisan ki van dolgozva. Szépen tart a ház, hajcsatok nélkül. Én mikor átnéztem úgy tűnik mintha ott vastagabban hagyta volna a faanyagot. A gyári házhoz viszonyítva. Semmi lötyögés, mozgás nem tapasztalható. De majd lövök neked egy képet amint hazatalál a készülék!

2 kedvelés

Egy igazi APA!! :hugs:
Köszi szépen! Várom!!

3 kedvelés