Új gépet vásárolnék

Sziasztok megszeretném kérdezni hogy tudtok olyan e-cigiket (MTL) amiknek rendkívűl jó íz vissza adása van 70pg/30vg 3 % kevert lötyikkel. Hiába nézegetem a véleményes videókat neten nem igen megbízhatóak , párszor rendeltem így és mellé is fogtam.

Én eddig amivel találkoztam és a legjobb íz visszaadással volt, az a az E-Leaf I Just 3 GTL POD. Az RTA-k íz visszaadó képessége nagyon függ a megépítésüktől, a tekeréstől, annak anyagától, a vattától, a vatta behelyezésétől, ugyanígy a tekerés és légbeömlés közötti távolságtól, stb. Azok is lehetnek nagyon jók, de többnyire nem azonnal. Jó ötlet lehetne a GTL tank megvétele, de sajna ez sem feltétlenül jön össze más eszközökön, mert nem biztos, hogy megfelelően működnek együtt. Megítélésem szerint jó íz visszaadású még az URSA MINI is.

4 kedvelés

Anyumnak nautilus 3-ja van, 50-50-ben is nagyon jól hozza az ízeket :wink:

4 kedvelés

Mtlben nekem 3 etalon van (még nem vettem meg se by-ka se diplomatot…mindig másra kellett)
Szóval nekem az etalon most a 3db sorrendben:
Dwarv mtl fl 24(egyszerű építése van)
Innokin ares 2 Limited edition (desszert és dohányos liquideknél nagyon jó az íze.(egyszerű hülyebiztos építése van)
És utolso: steam crave aromamizer classic (picit szivatós az építése)

Amit használok hozzájuk:
Mtl fused clapton 2.5mag
Bp mods 2.5 vatta

-ezek egyéni ízlések, és ezek mind deaszert és desszert dohány liquidekhez nekem-

7 kedvelés