Túl gyenge nikotinszint

Sziasztok rendeltem 250ml 6mgos nikotinszintel rendelkező bázist (70%vg 30%pg) én hülye azt hittem elég erős lesz aztan utana neztem hogy 20mgos felel meg egy erős ciginek a 6mg ilyen lightosabbank, egyebkent egy joyetech widewick pod keszuleket hasznalok, az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám boosterrel feljavítani a nikotin szintet az alapleben vagy van e ilyenre lehetoseg ? Ha van akkor tegyuk fel mennyit kellene pl 60 mili alapléhez hozzá adnom? Nem talaltam ilyesmi kerdest az oldalon ha esetleg lenne bocsi. Sose hasznaltam boostert még és nemrég kezdtem el magamnak keverni a likvidet.

1 kedvelés

Szia!
A boosterek 20mg-osak, szóval akármennyit töltesz rá a 6mg-osra, soha nem lesz belőle 20-as.

6 kedvelés

Szoval akkor vennem kell egy erosebb bázist

3 kedvelés

EU szabály szerint 20mg a maximum.

6 kedvelés

Akkor még az lehet megoldas ha 100mgos nikotinoldatot veszek

6 kedvelés

Szia!
Napi 2 doboz cigiről (barna Sopianae) ilyennel álltam át e-cigire, nem mondanám gyengének. :grimacing: Ízlések természetesen mindenkinél mások.
De, ahogyan Deepfreeze írta boosterrel soha nem lesz olyan. :thinking: :saluting_face:

6 kedvelés

Mondjuk jutis eszembe, én DL felhasználó vagyok.

7 kedvelés

Én ugyan úgy napi 2 doboz töltött cigiről álltam át 12mg-osra ,pont jó volt!! Mtl persze ez egyéni!!

6 kedvelés

Elképzeltem azt a mennyiséget, amellyel meg lehet közelíteni a 20 mg-ot :roll_eyes::joy:
surprise barrel GIF by nakedwines.com

5 kedvelés

Single barrel? :grimacing:

5 kedvelés

De utána lazán fel lehet aromázni​:joy:

4 kedvelés

Köszi a segitseget mindenkinek :joy:

6 kedvelés

Ha 25 literrel felöntöd akkor lesz kb 19,99 :smile:

4 kedvelés