Tribal Force - Blood Red


Tribal Force - Blood Red

Gyártó: Francia

Ajánlott keverési arány: 12-15%

Mivel a gyártó legutóbbi limonádés aromája kifejezetten jóra sikerült, gondoltam kipróbálok egy másik ízt is a repertoárból. Nemcsak a neve „véres” a színe is, mivel egy élénk piros árnyalatot kapott az aroma. Vörös bogyós gyümölcsök, eper, málna, szeder és fekete ribizli, valamint az érzés miatt egy jeges szellő ami lefagyasztja a gyümölcsöket. Az illata nagyon kellemes, mindenféle gyümölcs keveréke, ami fanyar és egyben édes is. Rettentő finom illata van :slight_smile: . Az ízek nagyon intenzívek, rengeteg bogyós gyümölcs található benne, amiben a málnát és talán a ribizlit lehet leginkább felismerni. Kicsit édes, kicsit fanyar, valóban olyan érzésem van, mintha egy bogyós szörpöt pipáznék :slight_smile: . A hűsítés is nagyon el van benne találva, jó hidegre sikerült, de nagyon kell is ehhez az aromához. Egyszerűen szétrobban az ember szájában ez a szaftos gyümölcs kombináció, amiben minden gyümölcs szinte tökéletesen harmonizál. Ha akarnék, se tudnék bele kötni, mivel aki szereti a hideg gyümölcsleveseket, az minden bizonnyal imádni fogja. Aki próbálta már a Revolute Maw Oui-t az kedvencre lelhet ebben az aromában is, mivel nagy hasonlóság van a két aroma között. Nagy köszönet a liqudhall-os srácoknak hogy kipróbálhattam, a termék listájukban kapható 10 és 30ml-es kiszerelésben is.

9 kedvelés

Nem hangzik rosszul. :blush:

Sziasztok. Pont előző hónapban kevertem be, még van egy kicsi belőle, szép piros, nyomokban a T-Juice Red Astaire íze fellelhető benne (mivel azt olyan sokat szívtam, hogy rosszul vagyok az illatától is, így félve kevertem be, de hálistennek csak egy kicsit emlékeztet rá, sokkal jobb és másabb íze van végeredményben).
15%-ban tökéletes.

Egy másik Tribal Force ízt is kipróbáltam ezzel együtt, a neve Navy Dragon (Kékmálna, sárkánygyümölcs). Hát azt kell mondjam, olyan az íze, mintha egy nyári dögmeleg napon egy jól beparfümözött, de közben leizzadt öreg néni hónalját tüdőig slukkolnád. Nem ajánlom.