Tribal Force - Rainbow Slush


Tribal Force - Rainbow Slush

Származási hely: Franciaország

Ajánlott keverési arány: 12 - 15 %

Ajánlott Érlelési idő: 3 - 7 nap

A gyártó eddigi három termékét próbáltam, amelyek mind egész jól teljesítettek az én elvárásaimnak megfelelően. Ezért is hoztam egy újabb ízt, ami talán ismételten megér egy misét a gőzölés világában. A Rainbow Slush egy kékmálnás gumicukorka lenne, hűsítő hozzá adásával.

Az illatával semmiféle gondom nem volt, a málna jól érződik rajta, valamint egy kis cukorkás feeling is felfedezhető, ami visszaigazolja a gyártói leírást. A korábbi tesztekből már megszoktam az erős hűsítést, ami annyira nem is zavaró. Ebben az aromában viszont nem is tudom, milyen szóval lehetne jellemezni, talán a „brutális” jegesség, ami illik hozzá, mivel nagyon erősre sikerült az a „szellő” amit már nem is neveznék annak. Beszíváskor azonnal jön a jeges „vihar” amit, a málna gyümölcsösit meg, majd egy könnyed édesítéssel száguldozik kifele, kifújáskor. A hűsítés nagyon magasra lett feltolva, nem igazán értem, hogy miért, a málna is hozzá lett igazítva, már-már annyira hogy nem „kék málna” lett, hanem egy mű-málna, aminek van sajnos egy mellékíze is. A gumicukrot, vagy cukorkát nem igazán lehet megtalálni, annyira erős a gyümölcs és a hűsítés, esélye se lenne labdába rúgni ellenük. Egy kicsit úgy érzem, kilóg a sorból ez az aroma, valahogy túl nyomták most ezt az aromát. A hideg málna egy kis cukorkával igazán jó keverék lett volna, bár lehet, hogy kevesebb keverési aránynál élvezhetőbb lesz, amit majd ti a kommentekben remélem vissza is fogtok jelezni. Aki viszont esküszik a 15%-os keverésre, az készüljön fel, hogy gőzölés után nem kell nagy levegőt venni, ásítozni és vizet inni :blush:, mivel az erőssége miatt igen nagy torokfagyasztásban lesz részük.

10 kedvelés