Torokfájás, de mitől?

Így van, nálam az aroma tett be… az a fajta aroma bizonyos ízei kissé karcosak. Én arra buzdítalak, hogy próbáld meg (akár longfillel is), hogy kevesebb %-ban keversz. Úgy vélem az említett 15% is sokkal jobb, mint a 25-33%. Ez az egyik…

A másik pedig az, hogy a férfiak teljesen másképp élik meg a túlzott nikotinbevitelt, vagy épp a nikotin mérgezés mint a nők (kvázi én). Nekem fáj a torkom, a fejem, bágyadt leszek ha sok nikotint viszek be. Te egyszerre viszel be sokat (láncslukkolás), így lehet hogy így jön ki Nálad az, hogy pont annyit viszel be ami sok a szervezetednek, de még nem vagy rosszul tőle. És ugyebár a clapton erre dob még egy kicsit, mert az pedig még többet porlaszt mint a sima huzalok, azért is tanácsolták a fiúk, hogy próbáld meg szálhuzallal is!

És ha mondjuk szálhuzallal javul a helyzet, akkor lehet, hogy sok az a gőz a torkodnak. De ezt is írták azt hiszem. :slightly_smiling_face:

Szerk.:
Azt lefelejtettem, hogy most épp nekem is kapar a torkom. Mert én állat, nekiálltam éjjel DL-ezni. :sweat_smile: Ezzel a kütyüvel e…


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez most ugye DL, de én nagyon light-os MTL-ben nyomom, és érzem is a torkomon, hogy mit okoz a gyorsan elporlasztott sok liquid. Hiába ugyanaz a liquid mint MTL-ben, teltebb, erősebb a gőz, ezáltal az erősség is érzete kaparosabb.

3 kedvelés