Tok Innokin Kroma-R-hez

Sziasztok!

Nemrégiben álltam át a vape-elésre amihez egy Kroma-R-t használok. Azonban hiába keresek már napok óra, nem találok hozzá való tokot.
Valakinek van ötlete esetleg, honnan lehetne beszerezni?

Köszönöm a válaszokat: Zsolt

3 kedvelés

Szia! Ahhoz max. keress egy bőrdíszművest és hátha tud segíteni.

3 kedvelés

Szia! Én ilyenben tárolom és hordom magamal bele fér simán és komotos is


! Kapható Szabadkán!

4 kedvelés

Dehogy kell ahoz bőrdiszmüves! :grin:Csak más országbokban is szét kellene nézni nem csak Szlovákiában meg a Horvátoknál! :wink:

2 kedvelés

Látod ebben teljesen igazad van!:grin: Ilyen alapon akkor bőröndbe is rakhatná! Szerintem ilyen ceruza tokér nem kell elhagyni az országot. Ezt kis hazánkba is be lehet szerezni. Kromához keres tokot .

1 kedvelés

Akkor miért a bonyolultabb modszert ajánlotad neki? :thinking: Nem az volt a kérdés hogy mellik tok mire való hanem az hogy miben hordhatja magával a kromát amibe bele is fér!

Csak egyszerűen. Kombi passat? Abba tuti belefér! :joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Mert kimondottan a Kromához való tokot keres.Ami rá van szabva védő tok mi így értelmeztük a kérdést.Te meg hordozót ajánlasz az más.

4 kedvelés

Mutatom:Tok danihoz…

3 kedvelés

Esetleg az etsy-n,aliexpressen.?Kifejezetten nem nagyon találtam a típushoz. :bowing_man:

1 kedvelés

Te most dőncsd el megfelelő e neked igaz ez 217 de méret ugyanaz! :wink:

1 kedvelés

Köszi én is gondoltam már rá, de én valami instant és lehetőleg olcsóbb megoldást részesítenék előnyben.

Köszi. Akár jó is lehet…

Szia,én laza vagyok :smiling_face:én itt hordom :grin:

7 kedvelés

Ebayen és etsyn is szétnéztem már sajna nem sok sikerrel.
Ja és azt lefelejtettem, hogy az lenne az optimális, hogy ha övre csatolható/ húzható lenne…

1 kedvelés

Osztán majd Jó kiesik onnan.Lesz ám sírás rívás meg fogaknak csikorgatása. :grimacing: :rofl:

2 kedvelés

Ha valami alkatrész,szerszám leesik nem hajolok le !
Inkább arrébb rugom hogy ne is lássam :joy:
Erre vigyázok :grin:

4 kedvelés
2 kedvelés

És ez így vagyon jól! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Tudják a raktáros kollégák is,ha leesik,kérek másikat tőlük :joy:
“Úgy kell,rúgd be a polc alá,tudjuk milyen vagy​:grin:
:joy::joy::joy:

3 kedvelés