Dicodes micro Es provari

Diodes dani micro hoz keresnek valami védő tokot vagy hordozót. Tud valaki magyarhonban?
Provari v 2.5 modellhez keresnek szerviz lehetőséget. A gyártó cég már még szűnt, ezért tartalék alkatrésszel sem rendelkeznek már. Lelkes hobbi elektronikus vapert keresnek. Természetesen nem ingyen.

2 kedvelés

Szia,

2 kedvelés

Szia! István amit linkelt oldal onnan tudod a Microhoz a bőrtokot. Az a legközelebbi és a leggyorsabb. A Provari problémát egy pécsi szerelőtől tudod megkérdezni. Facen így találod: Christiansen Rone ha vállalja nyugodtan küldheted neki. Csak ajánlani tudom!

1 kedvelés

Annyi van csak, hogy a szlovákok nem szállítnak hozzánk, de nekem még lesz egy pakkom onnan, ha szeretnéd betársulhatsz hozzám. Akkor kapsz 10% kedvezményt is és majd én küldöm neked tovább foxposton, amit Tutyika küld nekem tovább foxposton. :rofl: Vagy Tutyika rögtön neked küldi, azt talán egyszerübb. :sweat_smile:

Persze, ha Tutyika vállalja a megbízatást…100. alkalommal is. :grin:

4 kedvelés

szia @Ispy van még hely lehet be szálok a vonatba én is​:blush::grin::sweat_smile:ha szabad​:grinning:

Küldjél privátot. :joy:

Küldtem privat. Szerelő keresem Facebook. Nagyon köszönöm a segítséget.

2 kedvelés

Megkésve bár, de itt is van,bár nem Magyar-hon sajna! [1] :wink: :grinning:


  1. szálítással: 46€ ↩︎

2 kedvelés

Elég Olaszos ennek a talp kidolgozása!:grin:

Köszönöm. Már találtam kis segítséggel.

Sajnos a szlovák cucc készlet hiány miatt nem jött össze. Egy lengyel honlapon találtam de angolul el se jutottunk oda szállítanak e magyarba. Én a nemleges válaszra tippelek.
Egy kedves tag bőrdiszmüveseket emlegetett. Tud valaki ajánlani egy jót lehetőleg Budapesten…

1 kedvelés

Szia! Szállîtanak 2021-be 7euro volt a szállítás. 7napon belűl nálad a motyó!

1 kedvelés

https://leathersleeves.com/leather-hand-made-sleeves-dicodes-boxes-standard-dani-micro-c-477_488_512.html Ez a gyártó oldala.

3 kedvelés

Köszi. Itt a PayPal van gondom bár lehet én vagyok hozzá hülye. Majd január végén újra megprobalom. Akkor leszek csak itthon újra