TNT Vape - Dark Lake Mixture ‘n 669, Trinidad Avana n’ 389

tnt_liq

TNT Vape - Dark Lake Mixture ‘n 669, Trinidad Avana n’ 389

Származási hely: Olaszország

Kiszerelés: Longfill, 20ml aroma 60ml-es flakonban

Mivel @Tivadar_Szocs kartárs nem nagyon vesz a szájába dohányos aromákat, gondoltam kitöltöm valamelyest a szellemi háztartásunkban tátongó sűrű sötétséget a fent jelölt két kis pislákoló gyertya fényével.

Azért rögtön kettő, mert van egy kis csavar, ami összeköti őket. Ez nem más, mint a desztillációs eljárás amely révén a TNT kinyeri az aromát a dohányból.

Ízprofil szempontjából nincsenek nagy megfejtések: a Dark Lake egy kentucky, se több se kevesebb, a Trinidad Avana pedig Havana és urugayi Sant Andres Fire Cured szivardohányból készült aroma. Ez utóbbi összetettebb, engem nem szivarra emlékeztet, sokkal inkább egy latakiás keverékre, az pedig minden NAT dohány kedvelő szíve-csücske.

Akár legyinthetnénk is, hogy akkor ennyi, a dohány az dohány és kész, de a fent említett desztillációs eljárás felruházza őket egyéb tulajdonságokkal, amiket érdemes megemlíteni.

A legfontosabb talán, hogy meglepően nem kokszol. Sőt, maga a liquid mindvégig áttetsző, víztiszta marad, akkor is ha napok óta a tankban van. Jó hír ez, nem csak a POD és porlasztó tulajdonosoknak, de az építősöknek sem kell napi szinten vattát cserélgeni.

Ezen a vattán 10ml ment át a kentucky-ból

Mennyiben befolyásolja ez az ízt? Szinte alig és még az sem biztos. Nekem egy hajszállal halványabbnak tűnik, mint általában a NAT dohányok, de az objektivitás kedvéért ki kéne próbálnom az aroma verziót, hisz én a latakiát is 12-13%-ban keverem, itt viszont a longillként adott, hogy mi lesz a vége.

Az enyhébb ízhatás miatt kevésbé telít, könnyebben viszi magával az ember egész napra. Még az is megfordult a fejemben, hogy eztán a NAT aromákat is kisebb százalékban keverem, mert jó ez így.

Szóval POD-osok, porisok, eljött a kánaán és én sem szomorkodom, hogy nem kell napi szinten vattáznom.

Érdemes lesz a sorozat többi tagjával is megismerkedni.

12 kedvelés

Miért vattáznád naponta? :roll_eyes:
(Ha óránként is lehet :grin:)
Jó teszt :+1:

3 kedvelés

Köszönöm jó teszt! Ez még híányzott mint ablakos Zolikának a hanyatt esés :grin: :money_mouth_face:

Szuper teszt :+1::grin:

3 kedvelés

Akkor jöhet a lady baba teszt. :+1:

2 kedvelés

Az már volt és nem is dohányos :slight_smile:

2 kedvelés

Köszi a tesztet :hugs:
Jò làttni hogy van olyan NET juice ami nemnyirja ki a tekerèst minden tank utàn

4 kedvelés

Na végre :smiling_face_with_three_hearts: Le a mentolos-gyümis ragacsok uralmával!
Most kénytelen leszek megkóstolni ezeket is​:thinking: Köszi a tesztet​:+1:

Mi volt a tank? V2 mini?

5 kedvelés

Igen :slight_smile: