Thinkvape Craton DNA 100C Milyen DNA modot?

Sziasztok!

A címben említett modot néztem ki magamnak.
Korábban szemeztem a Dani Micro-val is, viszont elég drága, és egy olcsó beszerzési lehetőség elúszott. Meg szerintem nagyon félteném is, nem merném annyit hurcolgatni.
Ez hasonlít a Danira egyébként :grinning:



Mindenképpen olyan modra lenne szükségem, ami már USB-C.
A Lost Vape Thelema Solo-t nagynak éreztem, nem volt annyira kézbeillő, ez is fontos lenne.
Van egy OXVA Uniboxom, ez teljesen jó méretben.
Valaki használ ilyen modot vagy mit ajánlanátok 1 akksis USBC DNA modok közül?
Van a Soloból is DNA változat, azt sem zárom ki, de a Craton jobban tetszik.

Szia!
Nekem a 75C van.Kűlsőre kb ugyan az,valamivel kisebb.Ugyan másik DNA-s modom nem volt,de én ezzel meg vagyok elégedve Jó minőségü anyagokból készült,a méretéhez képest elég könnyű.Ha ez segít,akkor így néz ki kézben a 75C:

6 kedvelés

Most néztem, hogy korábban te is kérdeztél, csak a 75C változatról.
Itt is bajban vagyok, mint a Daninál, szép az ezüst, de a fekete jobban kiemeli a többi részét, mivel azon is van ezüst rész. Ez miatt a fekete jobb választás lehet. Kérdés, hogy mennyire kopik?
Ha jól tudom a 75C jól kezeli az akksikat, nem tudom a 100C miben változott.
Valakinek van DNA 100C modja itt a fórumon?

1 kedvelés

Négy hónap az aljáról kopik a felirat.A fekete festés egyáltalán nem.

2 kedvelés

Az akkor nem vészes.

1 kedvelés

A 100c USB C-s tudtommal.
A 75c még mikroUSB.
A 100C-ben jobb minőségű, és világosabb, kontrasztosabb a kijelző.
Akkukezelése, egyebei mindkettőnek jók.:+1:

4 kedvelés

Köszönöm mindkettőtöknek.
Igen, az USB-C miatt mindenképpen 100C mod lesz, igyekszem kivonni a micro usb-s. eszközeimet, 1-2 még van, de újat már nem veszek.

2 kedvelés

Nem zárom ki egyébként a Thelema Solo DNA-t sem. Picit nagynak éreztem korábban, de megszokás kérdése.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.