Artemis mtl rta

Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy az ss316 28ga huzalon kívűl mely huzalokat ajánlanátok az artemisbe mert ugye olyan coilom már van amit fent említettem.Köszi a válaszokat előre is.

1 kedvelés

Szia, nekem a sima Ni80-as huzal tökéletes, használom 28-as és 26-os (ha van elég hely) vastagságban is, 2,5-3,0-as maggal egyaránt.

1 kedvelés

2.5 magon van nekem is álltalában arra tekerem az ss316 28ga huzalomat,de másfajta huzalt is kipróbálnék rá amit ajánlotok nekem​:wink::slightly_smiling_face:

Az előbb írtam, sima Ni80. :slight_smile:

2 kedvelés

tudom azt is ki próbálom majd :wink::grinning::grinning:köszike

Szia!
Az 1 es és az 1.4 es afc-hez jó lehet a 30ga ni80,vagy 30ga ss316l(személy szerint ezt használom több rta-ba is),szval 2es magon ni80-ból 6-7 menet,ss-ből mehet a 7-8,1-1.4ohm között jössz ki valahol és kb elég nekik 10.5-12.5 watt között,de ezek csak akkor érvényesek,ha elvagy a szűk levegőzéssel!Az meg,hogy hézagosra tekered vagy össze tolva a meneteket,mindenkinek egyéni ízlés dolga.

1 kedvelés

köszike megnézem majd ezt is.:wink:

2 kedvelés

2 magon még nem próbáltam 2.5 magon próbáltam eddig 2 szer tekertem meg csak​:grinning:ss316 28ga 7 menet volt olyan 0.80 0.88 ohm kb

2 es magra 30ga-el ss316l ből tudsz jó 1ohm körüli micro coilokat csinálni,vagy 28ga nicr-al,de a 2 es maghoz szűk levegő dukál,különben lényegét veszti,mert tágba el fog suhani melette a levegő!

3 kedvelés

köszi a tippet​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

még annyi lenne a kérdésem,hogy ezt a fajta huzalt 2.5 magon jó lehet artemisbe? 6-7 menettel gondoltam.

2 kedvelés

köszi a választ,akkor max bele rakom az intake single be ezt a huzalt csak 3 magra fogom és kb hány menet lehet a 0,30-0,40 ohm közötti tekerés? :grinning:

1 kedvelés

köszi szépen,majd holnap meg is tekerem az intaket vele akkor kipróbálom​:wink::grinning:az artemisbe marad az ss316 huzal majd.

1 kedvelés

majd 5 menet lesz 3 magra :wink:az intakebe

1 kedvelés

Sziasztok,kanthal huzallal van tapasztalata valakinek pl 26ga 2.5 magon 7 menet artemisbe? Még azt nem próbáltam a kanthalt azért érdeklődőm.:slightly_smiling_face:Ízre milyen lehet egy kanthal coil.:thinking:

Szia @Szabolcs_Barna !
Csak érdeklödöm,hogy végülis bevált e az Artemis?Elképzelhető,hogy beszerzek eggyet​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés