Thauren Elite Pro

Sziasztok. Ma kaptam kézhez ene tankot. Külön köszönet Kingának, aki kiküszöbölte angol rudásom hiányosságait. Csehektől érkezett két munkanap alatt. Mit mondjak második építés után, most is hatása alatt vagyok. Elsőnél kipróbáltam a Thc álltal dobozba található coilt. Nem tudom, mire szánták, de nekem. Másodikra saját claptom huzalomból 2.5 magon 7 menet 1.16 Ohm-os coilt, és az 1.8 Afc-ét raktam bele. Ahogy Fehér Tomi mondotta: Fenominális. Akár ízre, gőzre th-ra mindenre. Ami nagyon tetszik, külső gyűrűn nagyon ‘pöpecül’ lehet a levegőt állítani. Most az egyszer Tomink nen vert át. A tankpaláston kell majd igazítanom, hogy a logót ne takarja el a Hilda, és igazán ütős lesz. Ja amit elfelejtetzem a cseheknél elérhető az előző verzió drip tippje, és ezzel még királyabb

12 kedvelés

Szép cucc és ezek szerint jó is gratulálok hozzá! Nekem tetszik…már nézem is az oldalt… :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szep ez a tank,kazantere az kicsi vagy kozepes?Mekkora a legkisebb afc hozza?

1 kedvelés

Szia. 0.8- as a legkissebb Afc. A kazántér szerintem
inkább kicsi, mint közepes. Ami még szerintem lényeges belelehet tenni a 1.5-2-es magméretű coilokat is, mivel nem kíván sok vattát.

3 kedvelés

Szia!És mekkora mag méret lehet a legnagyobb csak azért,hogy lehessen következtetni a kazán tér szélességére ha a magasságára is tennél egy kb.méret tippet az jó lenne…Köszi!!

Szia. Most jelenleg nem tudok méregetni,de holnap délután lemérem.

1 kedvelés

Nagyon örülök, hogy minden rendben ment. Használd megelégedéssel. :hugs::heart:

2 kedvelés

Ok! Köszi! :+1:

honnan rendelted és pontosan mi a neve ?
Köszi :slight_smile:

1 kedvelés