Tankból kifolyik a liquid

Üdv mindenkinek.

Munkatársamnak van egy ecigije, és panaszkodott, hogy rendszeresen kifolyik belőle a lötty. Nem csöpög, folyik :smiley: nem tudom/még/ a márkáját, de also levegőzésű.

Tanácsot szeretnék kérni neki, hogy mit tehet ez ellen?

Illetve ha ugy van, és egy másik tankot venne, azt szeretném kérni tőletek, hogy adjatok pár tippet neki ezzel kapcsolatban :smiley: Captn 200w-s modja van.

A segitseget elore is koszonom :slight_smile:

Szia! MIndenképpen érdemes lenne tudni hogy pontosan milyen típusú tankról van szó. Általánosságban elmondható hogy az 50-50 es keverésű vagy esetleg PG többletes liquidről van szó, akkor az sokkal hajlamosabb megfolyni, mert a PG-nek víz-szerű állaga van. A másik dolog ami lehetséges, hogy kevés vattát tesz a tekerésbe. A harmadik pedig, hogy valamelyik O gyűrű szakadt vagy elvékonyodott.

2 kedvelés

Tényleg pontos típus kell.

De amennyiben folyik, ott fatális hiba van :thinking:

1 kedvelés

O gyűrű az első tippem…ha már Niagaraként ömlik a nafta

1 kedvelés

A tank pontos típusa:
Voopoo tpp x pod tank
A számláján így szerepelt :smiley:

1 kedvelés

azért nem úgy folyik, hogy azonnal kimegy az egész :smiley: de ha a srác félrerakja egy időre akkor már törölgetheti is a készüléket.

Ha esetleg O gyűrű/tomítés hiba, és szívesen fogadnék egy kis továbbképzést, hogy ezt hogyan lehetne pontosan meghatározni :slight_smile:

1 kedvelés

Nem ismerem ezt a tankot de mivel porlasztós így az is elképzelhető hogy gyári hibás a porlasztó és amellett folyik ki a liquid. A porlasztó alján van egy O gyűrű ami benntartja a liquidet gondolom. Talán jön valaki aki használ ilyet és tud konkrétumot mondani.

3 kedvelés

Én is megfigyeltem, hogy az általunk használt likvideknek hasonló tulajdonsága van, mint a petróleumnak. Itt tömör rendszerről nem lehet beszélni, még akkor sem, ha a lötty jól záródó flakonokban, vagy üvegekben van. A környezete előbb-vagy utóbb “kontaminálódik” vele. Én pl. leginkább csoki ízű löttyöket használok, de nekem minden táskám, zsebem intenzíven hordozza a csoki illatot. Ha benyúlok a nylon zacskóba, amiben az aktuális likvidet tartalmazó flakonok vannak, érzem, hogy lucskos, vagy inkább olajszerű, amitől a kezem is olyan lesz. Pedig látszólag minden kifogástalanul zár.