Tank Tartó


Ők voltak régen,ma már modon csücsül ami használatban van,a többi a saját dobozában a sötét szekrényben :grin:

7 kedvelés

Amugy meg amilyen “tárolód” neked van,az ritkaság…:grinning::grinning:

szia @Janos_Groszeibl ilyet tátolót lehet szerezni esetleg valamerről?:blush:jo lenne nekem is egy ilyen.

szia!
Persze:
https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjyqdSu3dD6AhWGiNUKHdL4C3AYABAIGgJ3cw&ae=2&ohost=www.google.hu&cid=CAESa-D2VvqrtMdwA8QQpvU4U3wXZiC9JQLWZIR9fuKrSKY0xnBQ4qcw5tIRF-rgUsB2yzRFWMI5ZeC-ZNAC688hQ2MfVN3N62JmVBvQkpHzZGTvHiPks-9fY7XULhK6AVN1owwAh6nKmKrdNuWa&sig=AOD64_16gFCEVvgUx7ooChaQv2q-3iajww&ctype=5&q=&ved=2ahUKEwiq5suu3dD6AhUShP0HHf8PAm0Q9aACKAB6BAgDEEs&adurl=

3 kedvelés

köszönöm super vagy​:blush:lehet itt is a pínzt költeni akkor de kell​:blush::sweat_smile:

le is mentettem az oldalt csak igazából nem nagyon van olyan sok tankom de előrelátónak kell lennem​:blush::sweat_smile:sosem tudni.

Lesz majd…(2db-om van :shushing_face:)

1 kedvelés

H.sámson ? Szabi az közel van hozzánk :smiling_face:
Én mást vettem már tőlük :smiling_face:

1 kedvelés

igen na nem is tudtam​:sweat_smile:

Nekem 16 perc autóval mert rossz az aszfalt utacska​:rofl::rofl::rofl:

nekem csak 40 km de ha megyek arra be ugrokk hozzád majd​:blush::grinning:ha otthol leszel​:wink:

holnap nyitva van?:thinking:

Online​:smiling_face:de én személyesen voltam,mondtam ha kell valami és közel van simán odaugrok ,de hirtelen :grin:

1 kedvelés

Vasárnap már csak a templom van nyitva :rofl:

na majd akkor lehet szerda lesz ebből akkor ugyis szabin leszek​:grin:

2 kedvelés

Mázlista :rofl:nekem ma is melóznom kellett :rofl:

1 kedvelés

Nem tudtam kihagyni :rofl:

1 kedvelés

Szép tetoválás,mást nem látok​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Már mint az irígységtől :grin::grin::grin:

2 kedvelés

Csináltatunk neked is ilyet :grin: