Tank takarítás

Sziasztok!

Van nekem ez a fev, amit cserebere útján szereztem, de le merem fogadni, hogy az előző gazdája heisenberget használt benne, mert egy alapos mosás és egész estés ázás után is mentolos felhangja van a kék villamosnak benne, amiben tudtommal nincs mentol. :rofl:

Szóval milyen praktika létezik még, amivel ki lehetne írtani Mr. Heisenberget a fevből? Rendeltem banggoodról egy ultrahangos tisztitót, de abból már idén nem lesz semmi, még fel sem adták…szóval? Szórjak rá átkokat, mondjak el pár miatyánkot vagy mi legyen? Vagy ez ennyi, ha heisenberg, akkor már az ottmarad örökre? :thinking: Csak nem… :grin:

4 kedvelés

Szervusz !

Már párszor leírták ! A citromleves áztatás teljesen kitakarítja a tankot az előző intenzív levesektől ! Csak idő kérdése meddig áztatod !

7 kedvelés

Szia @Ispy!
Nekem a forró víz és egy csepp jar kiszedte az ízt :grin:

3 kedvelés

Én ultrahangos tisztítót használok, a meleg vízbe 2 -3 % alkoholt teszek. Mindent visz…

3 kedvelés

Egy bögre vízben forrald tíz percig szétszerelve. Előtte a citromsav is biztosan segít, ahogy a többiek írják, de én csak főzni szoktam.

2 kedvelés

Szépen felcsiszolod, de szálírányba és minden jó lesz :sweat_smile:

6 kedvelés

Én jól megküldöm Jarral (amennyit a szivacsra is nyomok) és olyan meleg vízben áztatom amilyen jön a csapból, majdnem forró. Szerintem az is számít, hogy előbb a Jart teszem a pohárba (üveg poharat használok erre a célra) majd ráengedem a forróvizet. Eddig kiszedett minden ízt, illatot. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

ultrahangos tísztitóba is Jart teszek a vízbe…

3 kedvelés

Nekem a Brunhildeben akármit csináltam, nem sikerült kiűzni a heisenberget, majd rájöttem, hogy a tömítések szívták magukba annyira, hogy azokat cserélni kellett… Egyébként a Jar-os áztatás és fogkefés sikálás bevált. :grin:

4 kedvelés

Köszi mindenkinek, egyelőre citromleves vízben ázik, meglátjuk.

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.