Szűk DL kazán javaslatokat gyűjtök

Sziasztok!
Egyik ismerősöm kért volna meg, hogy költsem el a pénzét és találjam ki, milyen tág MTL/szűk DL tankot lenne érdemes beszerezni.
A lényeges dolgok, hogy ne folyjon (zsebben hordós lenne), jó íz, viszonylag könnyű építés, de építési tapasztalata már van. A csillagászati áras Dvarw, By-Ka és társai nem férnek bele a keretbe.
Mivel én full DL-t használok, gondoltam teszek egy próbát és megkérdezlek titeket.

Ez csak egy ötlet, még én is csak szemezgetek vele, remélem, hogy elöbb vagy utóbb behúzom.
Ezt a tankot árulják mtl és rdl légbetétekkel is, amelett lékontrolos, elzárhatósos zsebbarátnak tűnik:

4 kedvelés

Én most ilyet vettem, igaz eredetit, de van klón is. Ez elég széles skálán állítható, de a klón minőségéről nem tudok milyen lehet…

4 kedvelés

Én szintén a skyline-t mondanám és a Meson rta-t. Ja, és ha találsz esetleg használtan Augvape Intake single DL-t akkor azt is…nálam ez utóbbi lett a nyertes.

1 kedvelés

Nekem a Skyline clone bevált,nem folyik csak ott ahol kell,közepes méret,összeszerelése príma.Elég nagy tartományban állítható levegőzés,köszönhetően az air pin-eknek.Gyakran használom,habár inkább DL-ben nyomulok. :slightly_smiling_face: :thinking: :saluting_face: :wink:

2 kedvelés

En meg tudom ajanlani a taifun gtr- t.

1 kedvelés

Korábban volt Vapefly Lindwurm RTA-m ami szerintem tökéletesen megfelelne az igényeknek

Ha esetleg nem tetszik a karmolás akkor jó hír, hogy le lehet húzni róla és nélküle is működik a tank.

2 kedvelés

Köszönöm mindenkinek az ötleteket, továbbítom :smiley:

1 kedvelés