Szines snv-t keresek

Sziasztok!

Szép piros szinű snv-t keresek, vagy zöldet, kéket, mindegy, csak ne legyen snassz átlátszó :grin: és ami a legfontosabb, ne legyen benne hüsitő, ánizs, menta.
LH oldalról ha lehet, mert ott már pár dolgot kinéztem, lassan rendelés következik.
Köszi mindenkinek!

5 kedvelés

Na jólvan :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

6 kedvelés

Köszi szépen, elolvasom őket. Hátha megtetszik valamelyik.

4 kedvelés

Hali​:grin:Jó pár snvt próbáltam már,de nem volt olyan,amire te gondolsz.Van pár aroma,ami “szinessé” teszi a levest,a red astair,heisennberg meg valami pinkman nevezetű.Szóval snv ben(én úgy gondolom)jelenleg nincs olyan,amit te keresel

4 kedvelés

Full Moon-nal vigyázz, kicsit véletlen nap éri kiszivja dohányos liquid barnára. Nem túl sokáig marad színes.

4 kedvelés

Nekem ez kifejezetten ízlett és megtartotta a kékes színét is. Igaz eléggé halovány. Gyümölcsös illetve kis hűsítő is van szerintem benne. Amit én szeretek, de neked nem biztos, hogy jó lenne akkor. :confused:

6 kedvelés

Elvileg ezek színesek. Tutira nem tudom, csak hallottam, hogy van ilyen. :slightly_smiling_face:

shortfill_bundle_all_1

Illetve a Vampire Vape-nek is vannak shortfilljei amik színesek, Heisi meg a Pinkman is van shortból. Illetve most találtam a neten egy Vampire Blood nevezetű shortfill sorozat, amiben szintén vannak színesek. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ahha,még ezekkel nem futottam össze,tuti fogok rendelni,köszi @Vaperina_Kinga ,hogy megosztottad​:grin:

4 kedvelés

Kéz csókolom Edina !

Talán készíts magadnak színes SNV-t. :slight_smile: Pirosat, kéket, zöldet vagy amilyet szeretnél !
https://pro.aromaplaza.hu/aroma-adalekok :blush:

6 kedvelés

Szervusz Druszám !

Nagyon szívesen !
Szerintem azt stílusosan templomba járáshoz készítették ! :smile: :blush:

6 kedvelés

Óh dejó :smiley:
Köszi Atis :wink:

6 kedvelés

Kéz csókolom Edina !
Nagyon szívesen ! :wink: :blush:

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.