Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Kevesebb gőzt meg ízt ad. Simán érezni. Vagy égett ízt, de az nem nagyon fordult még elő :sweat_smile:

4 kedvelés

Egy idő után érezni a száradó vatta ízt, mielőtt még az arcodba robbanna egy szénbánya.

3 kedvelés

Hát igen, de ha út közben érzem, akkor meg jön a “hová legyek” érzés :sweat_smile:

Bocs, hogy beleugatok, de vatera-n mintha láttam volna Dvarw mtl fl 22-es klónt

1 kedvelés

Klónból sem mindegy, hogy melyik gyártóé. Kicsi kínai kezecskék között is van különbség.
Amúgy van. Berendelik magyarhonba azt eladják haszonért.

Megnézem, köszi. :slightly_smiling_face:
Szerintem minden javaslat jól jön, úgyhogy nem beleugatás. :slightly_smiling_face:

Teszt alatt a Yogs! Talán a Dani-Prime tudja hozni 75-80%-ban amit nyújt a Yogs. Megmagyarázhatatlan a különbség. Ugyan az az elektronika de merőben más! És nem a V9 a kakukktojás mert ha a Primet teszem a Yogsra rosszabb a hejzet. De azt meg lehet magyarázni. Ez egy frenetikus élmény! Egy egészen új szintre emeli a Vapelést!

7 kedvelés

placebo… :joy:

Olyan ez, mint anno az 1.2 ml-es vatelines fém Kangereknél…folyton öntögettem bele, és 15 perc múlva már rettegtem hogy A: elég, B: kifogy, C: kifolyik az a kicsi is. :grin:

De bevagytok szarva egy kis égett vattától, bezzeg az analóg ment kartonszámra. :joy:

2 kedvelés

Ott az volt a baj, ha nem koxolt :joy:

3 napja nem szívok analógot (inkább a fura ízű e-cigit :sweat_smile:) :partying_face:. Tudom, ez még nagyon az eleje, majd akkor ugrándozzak, ha fél év múlva is ezt mondom. :grin:
Teljesen más, nem büdös mindenem, se a ruháim, se a hajam… Mondjuk kíváncsi leszek a valóban 12 mg-os verzióra. A mostani nem biztos, hogy tényleg annyi, mert akár órákon át is gőzölök. :thinking: Biztos sok mindenkit érdekelt ez is… :sweat_smile:
Ahogy az is, hogy leszűkült a leendő tankok lehetőségének a száma 3-ra. :grin: Ez mondjuk zaklatás tekintetében talán érdekesebb. :rofl:

2 kedvelés

Nézd, mi itt egy jó ideje olyan dolgokról csevegünk, ami kb senkit sem érdekel, szóval hajrá, és igen jól nyomod.

Csak vegyél már légyszi valamit végre. :joy:

valamit már vett a múltkor a tabakból :rofl:

Mármint azt, hogy nem analógozok, vagy azt, hogy az én blablám sem érdekel senkit? :rofl: Mondjuk én mindent elolvasok. :joy:

Viszont, el kell keserítselek, mert a tank majd csak februárban lesz aktuális… Addig bármi megtörténhet! :rofl:

Egyébként nálam egy idő után az analóg kb a hányás kategória lett, el nem szívnám semmi pénzért, inkább nem veszek levegőt többet.

1 kedvelés

én évente 1-2 szálat…jó kis feedback :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Tom And Jerry Reaction GIF

2 kedvelés

:arrow_up: Ez neked szól! :rofl:

De nagy a szája valakinek 3 nap után. :sweat_smile: