Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Tuti diplomat lesz rajta :grin:

Miért, neked még nincs? Hová raktam, az előbb itt volt…2 is. :joy:

Nekem is van egy cipősdoboznyi…még nem mertem használni belőle. (Tavaly :grin:) de lehet, hogy felbátorodok​:+1:

2 kedvelés

Nem vesztesz semmit ,tapasztalatot szerzel vele :smiling_face:
Én mint kezdő,egész jól boldogulok már vele :grin:ha jó a méret nincs vele gáz.

1 kedvelés

Ok, eddig Muja voltam hozzá, de idén veszek egy 360 fokos fordulatot. :point_up::grin: Sajna reggel pont bevattáztam 5-6 tankot, de a jövő héten teszt, valami Ork dohánylével :grin:

Ezek után nem maradt más választásom…
Én…
…nemszeretamujit!:no_mouth:

Tessék csak hasznyálnyi mer jaúú:grin:
Ha mondom :stuck_out_tongue_winking_eye:

A retro videók szerint is :smiling_face::smiling_imp:

1 kedvelés

Már évekkel ezelőtt elfogyott, nagy nehezen. Nekem túl sprőd volt. Az ízek nem azonnal jöttek.

1 kedvelés

Próbáltam régebben én is (mindenből kellett :grin:)de tuti rosszul bántam vele.
"1centit vágjál le belőle"én belehúztam bármi történt :rofl:most hogy máshogy csinálom,így fincsibb.
Ezért szeretem nézni a régi videjókat ami még fenntmaradt​:crazy_face:

Én is biztos máshogy csináltam anno és most is máshogy csinálnám. :slight_smile:

3 kedvelés

Nem, az enyémre az van ráírva: “японска вата” . :thinking: Van ám ilyenem: https://winrus.com/keyboard.htm
Hát a Bájkáába biztos jó. Úgyis szárazat szítam, mert nem láttam a fém betekintőbe, hogy üres. Forgatom, forgatom, és üres volt. Rátettem azt a teljesen átlátszó palástot. Nem szép, de legalább látom, mi van benne. V8-hoz már csak az volt. A V7 -ben meg még úgy lehet, sohasem használták.

igen ,jó bele magyarul japán vatta.

1 kedvelés

Az van már benne. Jó leveses.

Nehéz döntések :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye:

Amúgy épp kenyeret sütök vacsira :wink:

Pár tekerésre elegendő lesz…, de nem biztos…:rofl:

Na ezzel a palásttal pár slukk, azt kiürült. Rátettem a hosszabbat. De a kémény az maradt a rövid. S még csodálkoztam, hogy nem lóg ki a vége. Én hüle. Kifolyt, megittam. Újraszereltem immár a hosszú kéménnyel. (Feri ma többet ne igyál) 26 Ga SS kerítésdrót, fél ohm. (2,5 átmérőn 7 menet, ha jól emlékszem. Nem a fused clapton eszi a levest, hanem a vastagság. Ez az SS316 csak szálhuzal, és japán vatta. 15 Wattra állítottam,és TC. Azért is tettem a Pokerre, mert annál már ismerem valamennyire, hogyan TC - z. Az új Innokin automatikusan, vagy sehogy sem csinálja a TC módot?

1 kedvelés

TC-re nem jó

2 kedvelés

Akkor jól gondoltam. A sok nikróm 80 huzalhoz jó lesz azért Wattban.

1 kedvelés

A muji nekem sem jött be. Az igaz, könnyű vele bánni és kevésbé szöszöl, de volt valami xar mellékíze 20-30 slukkig.

1 kedvelés