Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Az esti suli az valójában délutáni, kora esti .
Az ektósokat nem tudom​:rofl::rofl::rofl::rofl:

Noi a neve. Ha nem tudod széttekerni egy csavarhúzót tégy a levegőnyílásba és azzal szét jön. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

De igen, csak nehezen jön. Én is így jártam vele. Húzd le a gyűrűt, lefelé megindul, ha visszateszed működnie kell. Nehezen járódik be, de pár alkalom után már simán forogni fog. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A jó öreg targoncás jogsi van itt nekem is csak 1 már ki mosta az asszony​:grin::sweat_smile:

5 kedvelés

Ez komoly? Én nem láttam sehol semmi rést. Amúgy a “hangtompító” bevált. Csak az könnyen elmozdulhat. Meg ez nem is Innokin. Nem kéne azt reklámozni a Bélucin. Szebb lenne, ha el bírnám fordítani. Ugyanis a gumi is a rés felét fedi, és már nem süvölt. Jó ízű tank, jól is adja, csak ez a hang hozta rám az idegbajt. :grin:

Vidám percek; mások igazolványképeit böngészni :sweat_smile:

Ja, elfelejtettem közölni, hogy megsült a bejgli. Majdnem odaégettem. Ugyanis elkezdtem az említett agyondícsért ezüstkéményest újra tekerni. Ezért nem szeretem igazán az SS huzalt: Először nagyon jó, utána pláne ha 10 Watt fölé megy a dolog, harmadnap tutira elkezdi a kokszot a nyelvedre köpdösni. Leégetni még lehet, de drótkefézni csak bele dugott tekerő segéddel lehet, mert olyan vékony, és összevissza deformálódik. Akkor inkább eldobom, mint @Ispy . A Ni80, az merevebb, 9,5 Wattal akár1 hétig is bírja új vatta nélkül. Kis égetés, drótkefe, és jöhet bele az új vatta. Nem vagyok fém allergiás, ezért inkább az alaktartóbb drótokra szavazok. Íz szempontjából a frissen tekert nekem mindegy miből van, de sokszor lusta vagyok újra tekerni. Viszont az SS kokszosan sokkal rosszabbul néz ki, mint a nikkel.

3 kedvelés

Persze. :slightly_smiling_face: Volt nekem is Berserker-em, ezzel én is megküzdöttem.

3 kedvelés

:+1: Köszönöm! Ügyesen úgy oldották meg ezt a huzatszabályzót, hogy ne lehessen látni belőle semmit. Csak érzés, és hang után lehet tájékozódni. + A modra szorítva az is úgy megfogja, mint a Siren2. Mondjuk az is ennyi év után bejáródott. Berserker viszont vadi új. A 2 darab O -gyűrű nagyon fogta. Akár a By-ka V8 -nál is, ott is kidobtam őket, kis fólia csíkot tekertem bele féknek. Nem is tudom, minek kellenek oda tömítések? A felsőt itt is levettem. különben lehetetlen elfordítani. Az alsó elég neki, hogy megfogja. A levegőző lyukakon jön ki a lé úgyis, ha megfolyik. Ha meg nem folyik, akkor ott csak levegő van. Nem értem ezeket az O -gyűrűket.

1 kedvelés

Jártam már úgy forróvizes áztatás után és vagy új tanknál, hogy alig bírtam szétszedni-összerakni vagy az alsó légbeömlő gyűrűt lehetetlen volt forgatni. Ha tiszta és nincs eldeformálódva, mitől szorulhat???

A rendelésem mellé kapott ajándék 2dl vg volt a megoldás. Mosás után, de még beüzemelés, összerakás elött azóta mindig bekenem az illesztéseket egy fültisztító pálcikányi vg-vel.

Ha megkened egy kicsit, gördülékenyebben mennek majd a dolgok…:wink:

4 kedvelés

Ebből arra következtetek ,hogy nem akarod elárulni nekünk és Google képek közül letöltöttél ide egyet​:rofl:

Egyébbként ha tényleg itt dolgozol,akkor tuti jól felcsavarod a hangerőt filmnézés közben :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Ennek amennyire alapnak kéne lennie annyira kevesen tudják…egyáltalán szerepel ez pl egy byka használatiutasításban? :thinking: vagy küzdjön pl a száraz o-ringgel a nép…majd vesz másik tömítést ha szakad

Nem felejtem a srác 2 hetes dead rabbit tankját amit már satuba fogva csavart szét és össze, eldeformálva mindenét, használhatatlanná téve…egy szaros száraz o-ring miatt

2 kedvelés

A gyártók feltételezik, hogy vaper tanul ugyan úgy mint az autó vásárlást se kötik jogsihoz. Szerintem semmi sem működik szárazon…Amerikaiak gondolkodnak így ha nincs a mikróra rá írva macskát ne szárítsd benne akkor beleteszik utána be perelik a gyártót mert meghal a macsek…

Lehet, bár egyre fogalmatlanabbá lesznek a fiatalok is. Nem az ő hibájuk hanem a szülőké és az oktatásé. Gondolkodni nem tanítják őket a suliban csak magolásra, dogmakövetésre. Otthon pedig szeretetből mindent megcsinálnak helyettük, komfortidiótákká nevelve őket…tisztelet a kivételeknek. Szóval szükséges sajnos az alapdolgokat is leírni egy user manual-ba és nem csak a kártérítési perek miatt. De van túltolt példa is pont a vape területén…mikor az akkukra ráírják, hogy vape-hez nem használható :slight_smile:

2 kedvelés

Sajnos lassan afelé hajlunk hogy csak funkcionális analfa bétákat nevel ki a társadalom :sweat:. Ebben Amerika élen jár kőkeményen. Azt sem feltételezik és értik meg ami magától értetődő. De van rosszabb is a teljes egyirányú specifikálódás. Only one skil LV 100

1 kedvelés

“Kultúra nélkül egy tapottat nem megy a do’gozó.”
(Hofi Géza)

…tegnap ruhatárban voltunk. :grin: :performing_arts:

8 kedvelés

Mézesteás jó reggelt :blush:

11 kedvelés

Bogyó és Babóca elkészült. Remélem aki ismeri a mesét, felismeri őket :slightly_smiling_face: :joy:

9 kedvelés

Az a Babóca valamire tuti készül, nagyon olyan arcot vág. Én nem kezdenék vele :sweat_smile: