Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Teljes jogod van hozzá. Azonban felhívom a figyelmed rá, hogy ez egy fontos anyag egy jól szituált reggelihez, ami a következőképpen néz ki:
Először elkészíted a pirítós kenyeret, melyre ráhelyezel 1-1 tükörtojást. A tökörtojások tetejére szépen ráteszel egy-egy mokkáskanálnyi kaviárt. Kiveszed a hűtőből az előző nap felbontott, de dugóval lezárt száraz pezsgőt, töltesz a poharakba 2/3 részt, majd azt a biztonság kedvéért még szárítod 1/3 rész száraz vörösborral. Olyannal, mint pl. a Cabernet savignon, de ne legyünk sznobok, jó erre a lidlis Egri bikavér is. Ezt betolod reggelire és máris kellemesen indul a társasági napod.

6 kedvelés

Tiszta James Bond. :saluting_face: :thinking:

Abból sajna egy részt sem láttam. Negyedévente volt egy hétvégés találkozóm a tradícionális sakk partneremmel, ott ez volt az alap. Sajnos már több éve meghalt, így ez a gasztronómiai élmény is a múlté már. Ugyanígy a sakk is és a kaviár is.

1 kedvelés

Kollega érdeklődik, hogy milyen a kapás…


Persze hal az nincs…

5 kedvelés

Apósnak csak összejött.



Egy szép kis amúr.

6 kedvelés

Hát…:roll_eyes:, ezt esetleg úgy lehet kivédeni, ha pl. ötödiknek, vagy hetediknek mész​:open_mouth::joy:

Engem az Állami Számvevőszéknél, előző fénykoromban, sok éve az akkori melóm miatt egy keresőkutya “motozott meg”. Akkora volt a szája, és bekapta a full ágyékom köldökig. Farmernadrágban voltam, bár ez nem nyugtatott. Aztán okos kutya volt, parancsra elengedte :roll_eyes::joy: (egy könyvkötőgépet szállítottunk oda, és üzemeltünk be).
Nagyobb motozásom nemigen volt…
(Bár várjá’, a profi urológus az minek számít? :thinking::roll_eyes:)

A kb. 70 éves tornácon volt egy csomó repedés, inkább a dilatáció miatt, de már nem mozogtak. Hozzáértőket kérdeztem, hogy ezzel akkor mit kezdjek. A válasz az volt, hogy alapos takarítás, portalanítás, aztán egyszerű fagyálló csemperagasztó. Jól el lehet szórakozni azzel, de kell, mert utána a kvarchomokos betonfesték következik, úgy már csodás lesz :slightly_smiling_face:

Előre láthatólag 2014 tavasz, nyár körül. Itt tudod követni: https://www.facebook.com/Vaderfilm

3 kedvelés

Ez ilyen időutazós, hogy majd a múltban nézhető meg? :sweat_smile:

Javítva: jó… jó, még kávézok. :slight_smile: 2024 naaa… :slight_smile:

Azóta hány oktávval lett magasabb a hangod?

1 kedvelés

Szerintem meg kellene írnunk egy törvénytervezetet. Utána elküldjük Kövér Lászlónak.

Vizuális tipus vagyok,Beugrott a Kutyám Jerry Lee kocsmai jelenet. :slightly_smiling_face:
flash k9 GIF

Mocsok Byka nem veszed észre,hogy kokszos íze jó sőt​:upside_down_face:

6 kedvelés

Pedig februárban még csak halványbarna vót! :roll_eyes:

1 kedvelés

Lehet az Karácsonykor vót csak elnyomta a kocsony íze… :slightly_smiling_face:(miért mindig nyáron akarok kocsonyát enni… :joy: :roll_eyes:) :man_shrugging:

1 kedvelés

Én folyton akarok… :roll_eyes::joy: Persze jót.

Én magam csínálom marha húsból nekem nagyon be jön…

Szep karamella szine van. :grinning::grinning::grinning:

1 kedvelés

Mind ílyen most építettem újra őket…nem is értem pedig hamar kiszurom ha kokszos ezek a byka-ák át vágtak…10db tekerés volt még jó,hogy nem mind használom… :man_shrugging: :grinning:

2 kedvelés