Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Nem kerestem rá, úgyhogy elnézést…viszont van e olyan topik vagy csinálunk e amiben ilyen “best of tank” meetinget tarthatnánk…kinek mi jött be nagyon meg legjobban meg legkevésbé stb…vagy akár itt is kitárgyalhatnánk…
-csak mert látom itt a drogos érzés nálam is beindul mindenki rendel rendel én meg várok itt a beszámolókra hogy ki mit tapasztalt milyen ez az stb…

Az az érzésem, hogy nagyjából az összes topik ebbe az Irányba megy el :blush:

Őőő, az összes topik? :thinking:

oké oké menjen de akkor hol a beszámoló? :rofl:

Szia @Kastor, A legjobb ha nyitsz neki egy új témát. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Best of tankot szerintem senki nem fog mondani, illetve.nagyon kevesen. Általában több best van, és mindegyik másban jó

3 kedvelés

Kivéve a “mit főzzünk ma” :grin: pl.

Nekem mind jó,nincs annyi karakter hogy leírjam​:joy:

Faxa.
4 betü :roll_eyes:

És ennek fokozatai: ább​:joy:

NA jó, persze mindenkinek egyénileg van sajátja de pont ez a lényege…Nekem is van pl a Dvarw és a Steam Crave aromamizer MTL-re illetve DL-re a wotofo provile x és a steamcrave aromamizer v2 RDTA

Te akartad, akkor kezdjük :joy:
Nálam ami rendszeres használatban maradt a v9, pioneer 1.5, és a caiman.
Dvarwok jöttek mentek :thinking: aztán volt ami jó volt Izre, de türelmem nem volt hozzá, vagy meguntam (nyilván az nem lehetett a best​:joy:)

5 kedvelés

Mert mindent akartál rögtön mi? Egyébként MTL-re vetted vagy DL-re?

DL-t egyszer próbáltam, de konkrét tüdőlövésnek éltem meg, úgyhogy marad az Mtl.
Nálam a leglényegesebb kritérium, hogy ne szivárogjon sehol ahol nem dolga. Ha ez csak nagyon macerás vattázással oldható meg, akkor elengedem.
Ja kimaradt a sorból a diplomat

3 kedvelés

Diplomat,Dvarw,By-ka V9,Caiman,Dram,Bishop,Pioneer 1.5 a sorrend,de ez változik néha attól függ a vattázást hogy találom el :grin:

3 kedvelés

Tényleg, a dram is jó,legalábbis nekem a 3-as, de az most pihen. És van egy amit Jánossal cseréltem, aminek nagyon jó az íze, de kicsit macerás, az is pihen(nem jut eszembe a neve​:thinking::joy:)

Jó akkor ideteszem még a Chariotot is :joy:ott csak a lefogatócsavar a kicsi :joy:

Bakker…hasonló ahhoz… Na hazamegyek az lesz az első, hogy megnezzem mi az :joy:

Spica? :wink:

Tudsz te :blush:

1 kedvelés