Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Most van egy kis időm, gondoltam felavatom a Wimsec Inde Duo-mat. Azt kell mondjam nagyon, de nagyon megérte nekiállnom. 2db 0.45-ös Mix Twisted coil Muji vattával. Nem lett tökéletes, mert 0.21 lett, de közel van hozzá :slight_smile: Saját Inawera málna 4%-ban 90-100W-on nagyon finom. Bár nekem nem tiszta málna, inkább málnás cukorka. Majd lehet, hogy még alakul. De a gyári shortfill-jeimmel valami eszméletlen íze (és felhője) van. Jó széles DL, már vagy fél órája drippelek. A lakás meg olyan, mint ha szaunában lennénk. Nem a meleg, hanem a gőz miatt :slight_smile:

Jó vapelést mindenkinek!

8 kedvelés

Készülök a fogorvoshoz fogbeültetésre. Wahhh, oltári jó buli lesz :rofl:

2 kedvelés

Mike Tyson Smile GIF

2 kedvelés

Te mit ittál hogy már erre ennyire örülsz? Én ha fogorvoshoz kéne menjek nos…

1 kedvelés

Szerinted hol kapsz te legálisan ilyen zsibasztó élményt még :sweat_smile::joy:

Ég veled @Deepfreeze!

Fívófál bocsánat most még szívószal :joy:

looney toons idiot GIF

Igazából jó fej a fogorvosomnál mindenki, nem szoktam rajtuk stresszelni. Egy kis vizsgadrukk van, mert ha sokáig tart, mindig elfárad az állkapcsom. Mondjuk most bele fog fúrni, szóval vadiúj élmény lesz :rofl:

1 kedvelés

Nekem a legutóbbi fogorvosi élményem (8éve) váltóruhával volt tarkítva, mint aki elment egy 6 órás edzésre úgy néztem ki a 30 perces akció végére mint akit leöntöttek vízzel…
2 dologtól félek csak a világon. Egyik a fogorvos a másik a pók :rofl:

1 kedvelés

Felső vagy alsó combját vagy szárnyát

Aammm… hogy mi? :thinking:

Alsó vagy felső fél fúrás ?

1 kedvelés

Reggel 7 van és már be vagy rúgva? :rofl:

Semmi gond én meg személyes jó magam :sweat_smile: tegnap 6 óta fel van és ebben leledzik fűnyírás 2,5 hét eső után , trambulin szerelés , egy fasza műszak és még sok apró öröm a gyermekekkel még iskola és oviba hurcolás . Nem részeg hanem szellemi képességeinek határai kifejezetten korlátolt álapotban található :joy:

1 kedvelés

Mázlista!

Mint az öreg székely mondaná: Két dologtól fosok. A medvétől és a kannás bortól.

Nyugi, az nem vészes. Inkább sokáig tart.

1 kedvelés

Ennyi pénzért tartson is :sweat_smile:

:muscle:
:tooth:
:v:

Jobban jársz vele, sokkal inkább sajátomnak érzem mint a koronát.
Nekem már nem lehet sajna, de bárcsak az lehetne.

2 kedvelés