Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Nem szoktĂĄk rottyra hĂșzni a gyĂĄrba Ășgyis elsƑnek szĂ©t szeded Ă©s elmosod 
kivĂ©tel te
 :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Jani :smiling_face:
@Janos_Groszeibl

2 kedvelés

Szia Bea!
Figyelek!

1 kedvelés

Otthon “általában” ingyen szoktam dolgozni.(Sajnos?) :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: :smirk:

2 kedvelés


Megint bent sörözök,gƑzölök,fĂ©nykĂ©pezek.Szakad az esƑ. :grinning:
Hobgoblin Angol vörös sör,Blotto RTA,ThinkVape Thor History. :smile:

10 kedvelés
2 kedvelés

Csak nĂ©zem Ă©s ĂĄmulok h ki ez az Ășj csaj a csoportban? :blush::blush::blush:
A szemĂŒveg öltöztet
 ezt tudd
 jĂłl ĂĄll neked :smiley:

Hat en most igy jartam akkor. En is mindig szetszedek mindent, de ezt annyira vartam mar, hogy elmaradt. Most meg van huzva.

1 kedvelés

VĂ©gre megĂĄlltam
 jöhetnek a nagy gƑzök
:smiley:

6 kedvelés

Mekkora ez 26-28mm? :saluting_face:

1 kedvelés

Nem szokot szĂ©t esni
a byka hĂ­res arrĂłl,hogy jĂłl el kell mosni mert cnc-zĂ©s közben a hƱtƑ folyadĂ©k marha rossz Ă­zƱ Ă©s a FehĂ©roroszok hasznĂĄljĂĄk bƑven elmosni meg nem szoktĂĄk rendesen a cuccokat csak dobozba teszik Úgymond a vĂ©djegyƱk
 :slightly_smiling_face:

5 kedvelés


Igen. 28 mm.

7 kedvelés

Most mar meg volt. Ossze is huztam.

Nem åmítås
 35 slukk egyetlen tele squonkolåssal
 es még jól bírja


4 kedvelés

Apropó
Mi lett az sbs-ed csƑmododosĂ­tĂĄsĂĄnak eredmĂ©nye? Vagy az nem a te project-ed volt? :thinking:

Szombaton beugrottam a pĂĄrkĂĄnyi Tasty Vape vapershopba. Az alĂĄbbiakat tudtam meg a vĂĄsĂĄrlĂĄs mellett. AzĂ©rt nem lett magyar ĂŒzletĂŒk, mert - bĂĄr mĂĄr majdnem megnyitottak - az utolsĂł pillanatban kaptĂĄk a tippet, hogy nĂĄlunk szigorĂ­tĂĄsok vĂĄrhatĂłk. A webshop pedig szintĂ©n azĂ©rt csak szlovĂĄk nyelvƱ, mert a magyar nyelvƱ oldalakat vizsgĂĄljĂĄk Ă©s megprĂłbĂĄljĂĄk ellehetetlenĂ­teni (hogy ezt hogy oldjĂĄk meg egy mĂĄsik ĂĄllam vĂĄllalkozĂĄsĂĄval, azt mĂĄr nem tudom). AmĂșgy sokan voltak nagyon (magyar rendszĂĄmĂș autĂłsok, motorosok), Ă©s azt is hallottam, hogy a magyar szigorĂ­tĂĄsok Ăłta nƑtt a forgalmuk. MĂ©g arrĂłl is szĂł kerĂŒlt, hogy az eurĂłpai nagykerek is csökkentettĂ©k a kĂ©szleteiket, bizonyos hardverek nem jönnek be mĂĄr oda se, Ă­gy persze a Tasty-hez sem
 AmĂșgy a bolt klassz, kedvesek, segĂ­tƑkĂ©szek voltak az eladĂłk. AjĂĄnlom a boltot. A mĂĄsik pĂĄrkĂĄnyi boltban is voltam (Hybridcigi), de ott jĂłval kisebb a vĂĄlasztĂ©k, fƑleg kĂ©szĂŒlĂ©kek terĂ©n.

5 kedvelés

VĂ©gre itthon.
HosszĂș volt a tegnapi nap. Kint esik Ășgy hogy ma lazulĂĄs.

9 kedvelés

JĂł kis kombĂł. :astonished:

1 kedvelés

Köszönöm :v:

A Tasty Vape-ben Ă©n is voltam nem rĂ©g. Esztergomba mentĂŒnk, de persze nem hagytam ki ezt az alkalmat. HasonlĂłan jĂł tapasztalataim voltak. Rajtam kĂ­vĂŒl több vĂĄsĂĄrlĂł is volt bent, csak magyar szĂłt hallottam.

3 kedvelés