Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Neem, az a lakĂĄsfelĂșjĂ­tasos vackoké  :grin:

Tank szerelés kicsit måsképp

Mivel nem tudok mĂ©g aludni, ezt mĂĄr kĂ©t hĂłnapja kĂ©szĂŒltem felĂ©pĂ­teni. (NehĂ©z fotĂłzni) :slightly_smiling_face: valamiĂ©rt tetszik. (95 cm).

11 kedvelés

El maradt hĂĄzi pĂłtlĂĄs agazi tekercs izĂ­tĂĄs


4 kedvelés

Ez nagyon frankĂł :+1: ilyet vadĂĄszok a nappaliba!

Arra vigyĂĄzz, Ă©n cserĂ©ltem az ĂłramƱvĂ©t folyamatos jĂĄrĂĄsĂș hangtalanra, mert a legtöbb ilyennek ketyeg
 :muscle:

1 kedvelés

Engem nem zavar imådom a régi fali óråkat is.
Szépen ketyegnek nekem olyan relax filinget ad.
Az ilyen csilli villi digitĂĄlisokat meg kivetĂ­tƑsöket rĂŒhelem.

NĂĄlunk sem engem zavar elsƑsorban :wink:de amĂșgy el is szoktam a ketyegĂ©stƑl 


Ennek az az elƑnye, hogy egy klasszikus csörgƑórĂĄs dinamitos rajzfilmbombĂĄt meghallok :sweat_smile:

Tegnap hĂĄzassĂĄgi Ă©vfordulĂłs Ă©jszakai libegƑzĂ©s, igaz mĂ©g vilĂĄgosban.

(a fehĂ©r a nejem lĂĄba mielƑtt mĂ©g
)

12 kedvelés

Én is azt mondanám :smiling_imp:

Na akkor egy szƱk keresztmetszet a hétvégéröl képekben.





Haverok, Buli, Fanta :joy:

9 kedvelés


ElsƑ Ă©pĂ­tĂ©s pipa :slight_smile: Aspire mod, Berserker v3. HĂĄt hogy is mondjam
 mĂ©g szoknunk kell egymĂĄst :smiley:

11 kedvelés

Konyha befejezgetése, pakolåszås (nem szeretem, megvåltoztak a rendelkezésre ålló helyek :grin:és sok a bizbaz).
Illetve egy nĂ©metbƑl szerzett ClassDAudio SDS-470c (Usa) vĂ©gfok upgrade zajlik​:muscle::+1:
(AztĂĄn biamp prĂłba)

Ă©s BanĂĄn :grin:

A kijelzƑ szĂ­nvilĂĄga gondosan követi a gyĂŒmölcsĂ©t.

8 kedvelés

Megérkezett a kis Nautiluska,most tesztelem .
Eddig nagyon bejön.

12 kedvelés

Ă©s milyen porival?

1,8 Ohm-os a pori

TamĂĄs ĂŒzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt Ă­rta (idƑpont: 2022. jĂșl. 20., Sze 20:04):

1 kedvelés

Csinos rakéta! :grin:

DĂ©lelött zsĂ­ros gƑzök LegĂ©nden:

Délutån szélvihar Szentlåszlón:

EgĂ©sz Ă©jszaka ĂĄramszĂŒnetek NĂłgrĂĄd megyĂ©ben:

MelĂł van, de nem csĂŒggedek, mert:

"RaktĂĄraink tele tankkal,
DrĂłtjaink villanyĂĄrammal.":loud_sound::musical_note::notes::musical_note::crazy_face:

(rĂ©szlet: Waszlavik PetƑfi Velorex Ullmann MĂłnika Lovag LĂĄszlĂł verse):grin:

13 kedvelés

Akkor munka utån jöjjön egy kis elektro prn. A régi darabok ahogy írtam ha kapok a kollégåktól amit lehet berhelni azt fogom is :grin:.


Probléma ikonn 200 tocsaban landolt :scream:. Javítva munkåba takarítås forrasztås most pirít sajna nincs kép rendelve Ali-tol sajna szeptember 4-15 közt :sweat_smile:.

Rev gts 230w tc box hiba jellege se kĂ©p se hang se pirĂ­tĂĄs . DiagnĂłzis 510 conect jĂł van ellen ĂĄllĂĄs Ă©s alap diĂłdĂĄs mĂ©rĂ©s mellet 1.27 V szĂĄmol. Usb bemenet szintĂ©n van ellen ĂĄllĂĄs V azonos . És a hoppĂĄ az kis mocskos ott sarokban


Nem hiszem el nincs ellen ĂĄllĂĄs

De mĂĄr remegƑ kĂ©zzel nem forasztok sör behatĂĄsa allat Ă©s nem a sör miatt remeg a kezem nem alkesz most tartok 6. Nappal 12 Ăłraban Ă©s van mĂ©g egy nap

9 kedvelés

AzĂ©rt vetkƑzik a kicsike​:grin:

8 kedvelés