Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Korai Vape érzés :rofl:

2 kedvelés

Unatkozom :pensive:

13 kedvelés

Előkészítve a holnapi melóra… hajnali 2-kor tűz… :articulated_lorry::articulated_lorry::articulated_lorry::dash::dash::dash:
Kellemes estét mindenkinek… :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Ezt régebben csináltam, Krisz kincsesládikájára :upside_down_face:

5 kedvelés

Na én reggel így jártam, így most van egy pisai ferdetornyom :smile::smile::smile:


győzött a gravitáció…vagy mitől áll ferdén a tank?

Igen gyózött a gravitáció és a metlachi túl kemény volt :face_with_hand_over_mouth: :laughing: de szerintem egyszerűen kipattant a fenti lemez a helyéről :thinking:

1 kedvelés

Ettől még működik…csak hát a tudat mikor ránézel mindig cseszteti az agyat.
Ha egy másik mod-ra rácsavarod akkor egyértelműen kiderül mivel van a gond.

Ha kicsavarozod nem tudod visszapattintani a helyére?

2 kedvelés

a swagon tökéletesen egyenes, így marad a mod. Működési problémát nem okoz az a pár mili elmozdulás :slight_smile:

Igazándiból még nem néztem meg, mert tökéletesen működik, de majd ráveszem magam :slight_smile:

3 kedvelés

ez akkor a javíthatóbb szitu…ha a tank menete ferdült volna az menthetetlen lett volna.
Szétszeded, síkba egyengeted a lemezt és visszacsavarod…a vezeték nehezíti a dolgot, de megoldható. (max forrasztani is kell)

Érdemes, mert ha kimozdul a lemez könnyebben beázik az elektronika. A héránál amúgy is szeret oda lecsapódni a gőz. Ahogy nézem az 510-es csati vezetékei vannak csak alatta, azok meg jó hosszúak a szereléshez.

végül is valamikor ezt is el kell kezdeni :smiley:

Sok sikert :heart:

2 kedvelés

Ma lámpa polírozás…bal kész

6 kedvelés

Ezigen​:+1::hugs:igényes. 2k lakkot is kap?(ott)

Most megoldhatnád az amatőr autósok nagy talányát. Bent ülve bal vagy szemből bal, ha pl. venni kell lámpatestet :grin:

Angliában jobb kormányos autók vannak. Ez mindent elmond. :joy::wink:

Miért? Mitől jobb? Puhábbak? Tartósabbak? :roll_eyes:

Alapos és szép munka. Tőled meg is lepődnék ha nem az lenne :100:

1 kedvelés