Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?


Én a skyline-ét cseréltem egy doggy drip tip-re.Nekem kényelmesebb így. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Majd Feribá felfúrja neked :smiling_imp: :grin:

1 kedvelés

Kedves Kinga :slightly_smiling_face:
Nekem is van egy ilyen Tauren Elite kazánom,sajnos jó ideje a dobozában pihen.
Kíváncsi lennèk,Neked milyen setup vált be,ennèl a tanknál?

2 kedvelés

Ha számít nekem is van.
Én többnyire claptont teszek bele és 2.5-es BP vattával. Az ilyen ‘vattalógatós’ típusú tankoknál nekem a ritkább vatta jött be.

4 kedvelés

Köszönöm,persze,hogy számít.Minden megoldás èrdekel.Claptonból konkrètan melyiket,hátha van is itthon.

3 kedvelés

Jó ideje a Vandy claptonokat használom. hangulattól függően:

1 kedvelés

Szuper!Valelyikből bizosan van nekem is.Még egy kèrdès,nagyjából hány Ohm èrtèkű a kèsz tekerèsed?

2 kedvelés

Én most azt a korszakomat élem, hogy mindegy mi a vége, én 5 kanyart tekerek :sweat_smile:
De egyébként valós ami rájuk van írva. Tehát 1-1.5 és 15.-2, bár 1.6 fölé még nem mentem.
Ami most benne van, az 1.44 és 10W-n hajtom a szekeret.

5 kedvelés

Szia Kedves John. :hugs:

2.5ös magra tekertem 6 menet kanthált. Vapefly Cotton Cloud’s-al vattáztam, teljesen lelógatva. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

És nem túl meleg? :sweat_smile: :rofl:

Köszönöm szèpen a válaszaitokat.Mindkèt változatot ki fogom próbálni.
Nyilván a levegő betètek használata,egyèn függő,de azèrt az is èrdekelne,Ti melyiket használjátok?

1 kedvelés

Ez kérdés vagy megmondás? Egyébként nem meleg :sweat_smile:

2mm-es van benne. Elég levegős így is. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én a szitát használom. Az elején kíváncsi voltam rá, aztán benneragadt :sweat_smile:

1 kedvelés

Ja, igen, kérdés, nem látod a kérdőjelet a végén? :sweat_smile:

Igen, nem :sweat_smile:

1 kedvelés

En is kb mindig egyforman tekerek. 2,5 mag. 6-7 menet. Nem nagyon varialok. 28ga huzal. Kanhtal A1, NI80, SS316L. Eppen mikor milyen kedvem van es melyik van keznel. Mondjuk mostanaban SS. :grinning:

4 kedvelés

Én csak a magméreten szoktam változtatni. Az 5-6 menet kb mindig marad :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mondjuk nekem most sokat valtoztatnom nem kell a ket dvarwba. Megy ugyan az aztan ennyi. :grinning:

Lehet nem most kellett volna jönni a Balcsira? :thinking:szki nagyon hideg van :flushed::flushed:

6 kedvelés