Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Hagyjad, majd a karma…
(Kiengedtem a sakálokat)

2 kedvelés

A felső képnél azért megálltam a tekeréssel egy pillanatra :roll_eyes::church::underage:

1 kedvelés

“Engedjétek el a háború kutyáit”

1 kedvelés

O-o…kaptam tőle egy meghívót jail rendrakásra, csak nem olvastam el​:rofl:
Szerintwm megvan​:wink:
Igen…nem…bizonytalan lehetőséggel​:rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Elég sokban jártam már az ország pontjain,de ott csak srácok dolgoznak :joy:
Az meg nem nekem való :joy::joy:még mindíg csak a bankkártyaleolvasó a megfelelő :joy:

az amelyiken törlőkendőcskét hoznak a világra? :grin:

Természetesen főni,úgy lesz :joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

7 kedvelés

Jajj ! Nem is érek rá itt csacsogni,mennem kell a Gls csomagelosztóba :flushed::joy:

1 kedvelés

Bejövős! :wink: :saluting_face:

Bocs, az egyik legkedvencebb mémem pont illik ide :rofl:

3 kedvelés

Becézet formája még hasonításban . Hozzá képest a hazatlan csiga egy meszes váz . Vagy kedvencem evulóciós tényező fejlábúak, külső merev vázas puhatestűk , puhatestűk, főnök . :grin:

Pár pillanatig én is szerteszét asszociáltam magam :rofl:

1 kedvelés

Meredek, mi?
(Mármint nem én…hanem Freud​:rofl:)

1 kedvelés

Látom te is nőgyógyász vagy, mindig csak a munka. :joy:

Anyós átszoktatás :grin::sweat_smile:

2 kedvelés

Ej mama lecsapott a kentucky reservre :flushed::rofl:.
De jó izlése van :pinched_fingers:

2 kedvelés

Egy úszós golyóstollal? :roll_eyes::grin:

1 kedvelés

Őszinte leszek. Kényes témába kezdek, mert csak ritkán fordítunk rá szót és kevesen merünk beszélni az ilyesmiről nyilvánosan és őszintén. :face_with_monocle:

Tudjátok(?) sok rta üveget eltörtem már mióta vépelek a két év alatt, de mióta VG-vel bekenem az o-gyűrűket összerakás elött, egy rta-ám sem szorult meg annyira, hogy szétszedésnél összeroppantsam és vagy összetörjön. Egyszerűbben szólva, ha nem akarod, hogy “fájjon”, mindig használj sikosítót! :wink:

…mióta megteszem ezt a kis figyelmességet összerakásnál, csak akkor törnek a tankjaim, ha leejtem őket. Könnyen belátható az is, hogy sokkal egyszerűbb emígyen tönkretenni az üvegpalástot, mint feszegetéssel :upside_down_face:

6 kedvelés

Neked ez kell. :joy:

3 kedvelés